Dwie nowe walki w karcie SummerSlam, Rollins komentuje wydarzenia z RAW, Segment MJF’a, Jericho o Karrionie Krossie, WWE z galą w Arabii jeszcze w 2020?

» Po ostatnim Monday Night RAW poznaliśmy dwie walki, które odbędą się na tegorocznym SummerSlam. W jednej z nich, mistrz WWE Drew McIntyre bronić będzie swojego tytułu przeciwko Randy’emu Ortonowi. W drugiej zaś stawką będą pasy RAW Tag Team – The Street Profits (c) vs Andrade & Angel Garza. Jak można usłyszeć z zagranicznych źródeł, WWE poważnie zastanawia się nad specjalną lokalizacją tegorocznego SummerSlam. Niewykluczone, że gala odbędzie się na plaży lub na statku.

» RAW, o którym była mowa wcześniej, uzyskało dobre recenzje fanów. Swoimi odczuciami postanowił podzielić się także Seth Rollins zamieszczając na Twitterze następujący tekst oraz zdjęcie:

“Randy w najlepszym wydaniu. Sasha-Asuka w walce o tytuł. Drew/Zigman przekracza limity. Lashley/Ali. Murphy ze zwycięstwem. #WWERAW było niesamowitym show. Jedynym nieporozumieniem był ten uparty dzieciak Mysterio.”

» Na środowe AEW Dynamite zapowiedziany został segment z udziałem MJF’a. Ma on wygłosić promo dotyczące stanu branży.

» Podczas ostatniego “Saturday Night Special” z Chrisem Jericho, popularny Y2J wypowiedział się na temat Karriona Krossa. Oto co powiedział:

“Muszą wyciągnąć go z NXT. Myślę, że byłoby lepiej mieć go po prostu w WWE. Niech budują go tak jak do tej pory, sądzę, że może być wielką gwiazdą. Ma ogromny potencjał, jest złośliwie wyglądającym facetem, a on i Scarlett to świetny pakiet. Wyglądają doskonale, uwielbiam ich wejściówkę. Myślę, że z czasem, gdy stanie się lepszym workerem, będzie bardzo popularny w WWE.”

» Podczas corocznego spotkania akcjonariuszy WWE, 16 lipca, Vince McMahon wyjawił plany dotyczące organizacji gal do końca roku. Jego zdaniem, powrót do Arabii Saudyjskiej jeszcze w tym roku jest możliwy. Wyznał, że radzą sobie lepiej z koronawirusem niż Stany Zjednoczone, więc jak najbardziej nie wyklucza opcji zorganizowania tam gali. Dodał jednak, że w obecnej sytuacji niczego nie można być pewnym.