IMPACT Wrestling 05.01.2021 – Wyniki

Czas rozpocząć akcję z IMPACT! Wrestling w 2021 roku! Co przyniosło pierwsze show w nowym roku? Zapraszamy do zapoznania się z wynikami!

Walka nr1: Ace Austin w/ Madman Fulton vs Blake Christian vs KC Navarro vs Crazzy Steve  

Zwycięzca: Crazzy Steve

Sami Callihan wysłał wiadomość do Eddie’go Edwardsa ostrzegając go przed dzisiejszym starciem. prócz tego nazwał go kłamcą ponieważ wmawia każdemu, że wszystko może zrobić.

Tony Khan i Toni Schiavone pojawili się z kolejną opłaconą reklamę podczas IMPACT! Panowie zapowiedzieli jutrzejszy epizod Dynamite, a Tony dodał, że Don Callis nie miał nic wspólnego z powstaniem AEW i jego słowa nie są prawdziwe.

Wymieniony wcześniej Don Callis wraz z Kenym Omegą oraz Good Brothers rozmawiają w autobusie mistrza AEW. Omega powiedział, że mają przewagę ponieważ stoi za nimi historia wspólnych występów i chemia jaka ich łączy. Wszystko zakończył zdaniem “We are Bullet Club 4 life”.

Walka nr2: Cousin Jake & Rhino vs Cody Deaner & Joe Doering

Zwycięzcy: Cody Deaner & Joe Doering

Po walce, Cody, Yoe i Eric zaatakowali Jake’a jednak na pomoc przybył im Tommy Dreamer i oznajmił, że na Hard to Kill zobaczymy 6 man tag team match w old school rules matchu.

Acey Romero poszukiwał na bacstagu dowodów na to, że Larry D nie jest winny postrzelenia Johna E Bravo.

Deonna Purrazzo pojawiła się w ringu. Mistrzyni Knockouts wymieniła swoje osiągnięcia, które zdobyła po przez rok w Impact, przerwała jej jednak pretendentka do tytułu Taya Valkyrie. Taya przypomniała, że to ona jest najdłużej panującą mistrzynią w historii i jej celem jest odzyskanie tytułu. Na Hard to Kill zakończy “age of the Virtuosa” a rozpocznie ” la era de la Wera”.

Tenille Dashwood wciąż poszukuje tag team partnerki, tym razem udała się do… Roosemary. Według Tenille, Taya aktualnie ma inne cele a to oznacza, że Roosemary jest sama, jednak zawodniczka odrzuciła propozycję Dashwood.

Walka nr3: Jordynne Grace & Jazz vs Havok & Nevaeh – Knockouts Tag Team Title Tournament

Zwyciężczynie: Havok & Nevaeh

Gia Miller przeprowadzała wywiad z Richem Swannem i Motor City Machine Guns. Mistrz Impact powiedział, że nie ma zamiaru pozwolić mistrzowi innej federacji, by ten myślał, że rozdaje karty w jego federacji. Alex Shelley zaproponował, że nie muszą czekać na Hard to Kill tylko już teraz udać się do ich busa. Cała trójka udała się w kierunku busa Omegi, jednak zostali zaatakowani przez mistrzów tag team i AEW.

Jordanna Grace rozmawiała na backstagu z Jazz, powiedziała że wielkim honorem było walka w tag teamie z legendą wrestlingu, jednak jeszcze większym zaszczytem będzie walka przeciwko niej. Jazz zaakceptowała wyzwanie i panie zmierzą się ze sobą na Genesis.

Father James Mitchell odmienił Su Young w…. Susan.

Walka nr4: Moose vs Matthew Palmer – 3 Minute Challenge

Zwycięzca: Matthew Palmer

Na backstagu Ethan Page skonfrontował się z… Karate Man i wyzwał go do walki. Jego alter ego zaakceptowało wyzwanie. Ich starcie będzie miało miejsce podczas Hard to Kill.

Main Event: Eddie Edwards vs Sami Callihan

 

Zwycięzca: Brak