Kolejny nieprzyjemny incydent z udziałem Alberto Del Rio na evencie wrestlingowym w Meksyku

Były WWE Champion Alberto Del Rio znany również jako Alberto El Patron był uczestnikiem nieprzyjemnego incydentu, do którego doszło na backstage’u podczas wydarzenia KAOZ Lucha Libre w Monterrey.

Opis sytuacji:

Alberto miał pojawić się na wydarzeniu o godzinie 15:00, ale spóźnił się aż dwie godziny. Doprowadziło to do tego, że promotor Alonso Botello poprosił ochronę o to, aby nie wpuścili wielokrotnego mistrza pro-wrestlingu do szatni.

Według licznie pojawiających się raportów brat Alberto, czyli El Hijo de Dos Caras krzyczał coś na temat promotora stwarzającego problemy tylko, wtedy, kiedy w pobliżu znajdowały się kamery. Dos Caras twierdził, że promotor nie szanuje jego brata zaznaczając wyraźnie, że nie poproszono ich o przybycie do areny na godzinę 15:00.

Na poniżej zamieszczonym materiale wideo widzimy promotora rozmawiającego z El Hijo de Dos Carasem. Alonso potwierdził, iż Alberto miał zjawić się na arenie o godzinie 15:00. Kolejny materiał prezentuje byłego WWE Championa Alberto Del Rio wdzierającego się na zaplecze. Był to kluczowy moment, który wpłynął na usunięcie wspomnianego wrestlera z pokazu KAOZ Lucha Libre.

Jakiś czas temu informowaliśmy o usunięciu Alberto Del Rio z AAA TripleManii XXX, która odbyła się 30 kwietnia. Zawodnik ten miał współpracować z Laredo Kidem, ale jak dotąd nie wiadomo, dlaczego El Patron został wycofany z prestiżowego wydarzenia.