Alberto El Patron składa pozew przeciwko Combate Americas MMA, Oskarżenia wobec byłego wrestlera WWE & Impact Wrestling

» Były wrestler WWE & Impact Wrestling Alberto El Patron (Jose Alberto Rodriguez Chucuan) złożył pozew przeciwko Combate Americas MMA o naruszenie kontraktu.

Pozew został złożony w lipcu w United States District Court. Portal PWInsider.com informuje, że Alberto powinien otrzymać 250 tysięcy dolarów za walkę z Tito Ortizem, która odbyła się w grudniu 2019 roku. Alberto podpisał kontrakt z federacją MMA w 2016 roku i miał pełnić w niej następujące funkcje:

– co-spokesman, color commentator, roving reporter, pre-fight and post-fight interviewer, on-camera personality, liaison for fighter relations and brand ambassador.

Alberto wywiązał się ze wszystkich zobowiązań, a pozwani nie skarżyli się na jakość usług. Wrestler nie chce rozprawy z udziałem ławy przysięgłych, ale domaga się następujących rzeczy:

* Odszkodowanie w wysokości 250 tysięcy dolarów za naruszenie umowy.

* Odsetek w wysokości co najmniej 26 tysięcy.

* Zwrotu kosztów poniesionych w rozprawie oraz honorariów adwokackich.

* Przywrócenia kontroli nad wszystkimi profilami na portalach społecznościowych.

W momencie pisania tego tekstu federacja MMA nie zareagowała na pozew. Alberto nadal pracuje na niezależnej scenie wrestlingowej w Meksyku wyrażając również zainteresowanie powrotem do WWE.

ZOBACZ TAKŻE >>> Hot News: Kto został MLW World Heavyweight Championem?

» The Kenton County Jail w Kentucky opublikowało zdjęcie byłego wrestlera Impact Wrestling i WWE Chrisa Harrisa (znany również jako Braden Walker).

Doświadczony wrestler został aresztowany we wtorek 5 października z powodu prowadzenia pojazdu samochodowego pod wpływem alkoholu i nieokazanie legitymacji ubezpieczeniowej.
Harris został wypuszczony z Kenton County Detention Center po wpłaceniu kaucji w wysokości 2500 dolarów. Z aktualizacji opublikowanej przez Kenton County wynika, iż Chris został zatrzymany przez policję w Ludlow. W jego organizmie wykryto niedopuszczalną zawartość alkoholu we krwi, co czyniło z niego niebezpiecznego kierowcę.

Pierwsza rozprawa odbędzie się 2 listopada o godzinie 9:00. Z akt wynika, iż będzie to tylko konferencja przed procesowa

.