Dlaczego AJ Lee nie jest zainteresowana powrotem na ring?, The Undertaker zadowolony ze wspólnego projektu z The New Day

» W 2022 roku zadebiutuje nowe show spod szyldu WOW Women of Wrestling. Zarówno Tessa Blanchard, jak i AJ Lee będą zaangażowane w nadchodzący projekt.

AJ Mendez zaakceptowała propozycję jaką otrzymała od WOW polegającą na pełnieniu funkcji kierownika produkcji. To oznacza, że po raz pierwszy od 2015 roku (odejście z WWE) będzie związana z federacją wrestlingową.

Mike Johnson z PWInsider wyjaśnił, dlaczego AJ Lee nie będzie walczyć w WOW Women of Wrestling.

W tym momencie nie wykazuje zainteresowania powrotem na ring. Z pewnością pojawia się spore zainteresowanie ze strony wielu firm wrestlingowych, ale zajęłoby to znacznie więcej czasu. Jej udział w WOW Women of Wrestling nie wpłynie na jej napięty harmonogram.

 

Przedstawiciele WOW skontaktowali się z AJ i przedstawili jej swoją ofertę. AJ nie wykazuje zainteresowania powrotem na ring, ponieważ ma wiele projektów w Hollywood nad którymi pracuje. Przejście do WWE lub AEW z pewnością wpłynęło by na jej harmonogram. W WOW nie będzie miała tak wiele pracy, ponieważ może swobodnie realizować projekty filmowe oraz twórcze.

ZOBACZ TAKŻE >>> Alberto El Patron składa pozew przeciwko Combate Americas MMA, Oskarżenia wobec byłego wrestlera WWE & Impact Wrestling

» Na platformie Netflix.com pojawił się krótki program przygodowy z udziałem członków The New Day oraz The Undertakera. Doświadczony wrestler w rozmowie z ET Online wypowiedział się na temat współpracy z Xavierem, Kofim oraz Big E.

Pracowałem z nimi przez krótki czas na ringu, ale nie byłem pewien. Nigdy nie miałem z nimi programu, ani nie spędzaliśmy wiele czasu będąc wykonawcą. Myślę, że najfajniejszą częścią wspólnego projektu była energia. Posiadają tak wielką dynamiczną i pozytywną energię, którą muszą przeciwstawić The Undertakerowi – mroczną siłą. Czy to będzie zabawne? Czy Taker wychodzi za daleko od swoich korzeni? Okazało się, że jest zupełnie odwrotnie. Ich energia rywalizowała z moją.

The Undertaker nadal związany jest kontraktem z federacją World Wrestling Entertainment i z pewnością przez długi czas będzie wypełniał swoje zobowiązania jako “legenda”. Czas pokaże, czy otrzymamy sequel z udziałem Takera oraz The New Day.