“The Sauce” Alex Zayne wkrótce w WWE, Taya Valkyrie komentuje związek z Johnem Morrisonem, Jimmy Korderas komentuje sytuację RETRIBUTION

» “The Sauce” Alex Zayne wkrótce podpisze kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment. Taka informacja została podana przez the Wrestling Observer Newsletter. Jak wiadomo Zayne zakończył swoją pracę na scenie niezależnej, a przez wielu jest uważany za jednego z najlepszych wrestlerów. Wkrótce dołączy do WWE Performance Center, gdzie zostanie zaprezentowany wspólnie z Benjaminem Carterem oraz The Rascalz (Dezmond Xavier, Zachary Wentz, Trey Miguel).

Alex swoimi dobrymi występami przykul również uwagę działaczy New Japan Pro Wrestling, jednak nie wydaje się, aby chciał kontynuować swoją przygodę z azjatycką federacją wrestlingową.

» Od niespełna trzech lat, John Morrison oraz Taya Valkyrie są małżeństwem. Ta dwójka pracowała ze sobą w wielu licznych federacjach, w tym w Impact Wrestling oraz Lucha Underground.

Wrestlerka wypowiedziała się na temat swojego związku z Johnem oraz pierwszego spotkania w Lucha Underground.

Spotkaliśmy się wcześniej, ponieważ on przyjeżdżał do AAA. Byłam bardzo podekscytowana tym, że ktoś w AAA mówi po angielsku. Wiedziałam, kim jest Morrison. Był taki słodki. Jest najsłodszym facetem na całym świecie. Po prostu zawsze był dla mnie miły. Następnie przybyłam do Lucha Underground. Pierwotnie powiedziano mi, że będę pracowała jako “Kobra Moon”, więc stworzyłam odpowiedni kostium. Kiedy przybyłam do świątyni przywitał mnie Chavo Guerrero, oprowadził mnie i oznajmił, że jednak nie będę Kobrą. Moimi partnerami byli Johnny Mundo oraz PJ Black. Jestem w szoku, ponieważ wszystko się tak potoczyło – to tylko wrestling. Wiele rzeczy zmieniało się w ostatniej chwili. Tego dnia po raz pierwszy spotkałam się z Johnem twarzą w twarz na jednym ringu. Byłam bardzo zdenerwowana, ponieważ nie wiedziałem, czego mogę się spodziewać. Ten facet jest mega gwiazdą, był tam również Brian Cage. Wiele się działo. To był mój pierwszy pojedynek w świątyni i w końcu zrobiłem coś w USA.

» Były sędzia WWE, Jimmy Korderas wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez The Wrestling Inc, w którym wypowiedział się na temat połączenia Braya Wyatta i The Undertakera w konfrontacji z RETRIBUTION. Takowa walka miałaby odbyć się podczas Survivor Series:

Jestem za takim pomysłem. Wolałbym, żeby nie zniknęli w momencie, tak jak RAW Underground. Chciałbym, aby pewne sprawy zostały wyjaśnione w jakiś sposób. Od samego początku nie podobał mi się pomysł z wprowadzeniem Underground do produktu, który jest rozrywką sportową. Bo skoro mówią, że coś jest prawdziwe, a tak naprawdę nie jest, to takie twierdzenie nie ma sensu.

Dla przypomnienia. Na naszej stronie widnieje wywiad z Jimmym przeprowadzony przez jednego z naszych redaktorów.