Seth Rollins zniknie na jakiś czas z WWE?, Ile WWE płaci nowym nabytkom?, WWE rozmawia z byłymi gwiazdami żeńskiej dywizji odnośnie powrotu

» Seth Rollins jest obecnie zaangażowany w storyline z Aalyah Mysterio i Murphym. Mesjasz jest teraz obecny w telewizji, ale ten punkt widzenia może wkrótce się zmienić, ponieważ Rollins chce wziąć trochę wolnego w przyszłości. Już w sierpniu mogliśmy usłyszeliśmy plotki, że Seth Rollins ma odpocząć od WWE. Ringside News dowiedział się, że Seth Rollins ma mieć urlop z okazji narodzin dziecka. Dokładne szczegóły dotyczące długości przerwy Setha Rollinsa w WWE nie są jasne. Jego urlop prawdopodobnie rozpocznie się po Survivor Series, ponieważ podczas wydarzenia będzie walczył w Team SmackDown. Becky Lynch ma urodzić dziecko w grudniu, ale dokładnej daty nie ujawniono. Seth Rollins jest niebagatelnie ważny dla WWE i nigdy nie robił żadnych istotnych przerw w pracy, z wyjątkiem przerw spowodowanych kontuzjami. Przerwa ta nastąpi z zupełnie innego powodu i nikt nie może winić go za to, że chce być w domu z rodziną.

» WWE podpisało kontrakty z kilkoma ciekawymi nazwiskami w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Niektórzy z tych ludzi to byłe gwiazdy EVOLVE. Federacja przeszła w kierunku umów krótkoterminowych, co ma kilka zalet. Według Fightful Select, WWE wypłaci ostatnio podpisanym gwiazdom premie w wysokości 60 000 $. Mają też 500 $ premii za każdy odcinek programu telewizyjnego, w którym pracują. Oryginalne krótkoterminowe kontrakty wzrosną do 80 000 dolarów w styczniu, a następnie premie wzrosną „znacząco”. Mówi się, że kwota premii może się potroić. Poinformowano również, że kilka osób w WWE jest zadowolonych z przejścia firmy na krótkoterminowe umowy. Pomoże to firmie „uniknąć gromadzenia i przetrzymywania talentów”, jeśli nie są one wykorzystywane. To był problem w przeszłości.

» WWE wprowadziło Bella Twins do swojej Galerii Sław w tym roku, ale nie udało im się zorganizować ceremonii. Bliźniaczki mogą wrócić na ring, zanim rzeczywiście odbędzie się to uroczyste wydarzenie. Nikki Bella wycofała się z akcji na ringu z powodu problemów z szyją i odkrycia cyst w mózgu. Brie z kolei odwiesiła buty na kołku, aby skupić się na swojej rodzinie. W pro wrestlingu jednak nigdy nie możesz powiedzieć nigdy. Bella Twins zasugerowały, że chciałyby wrócić w wielkim stylu. Wierzą, że mogą przeprowadzić ostatni, dobry run i chcą tytułów WWE Women’s Tag Team. Podczas rozmowy z US Weekly, mąż Nikki Belli, Artem Chigvintsev, potwierdził, że Nikki „rozmawia o powrocie” do WWE. Rozszerzył to, mówiąc, że rozmowy te obejmują powrót bliźniaczek Bella.

Rozmawiała o powrocie i zrobieniu czegoś razem z Brie.

Zobaczymy co przyniesie przyszłość, ale jednak nie wydaje się, by bliźniaczki były w 100% na emeryturze.