The Nature Boy rozpoczął trening przygotowujący do powrotu na ring

WWE Hall of Famer Ric Flair planuje swój powrót do pro-wrestlingu. 73-latek rozpoczął trening pod okiem Jaya Lethala, który umożliwi mu pierwszy występ w kwadratowym pierścieniu od 2011 roku (walka).

Dave Meltzer z Wrestling Observer Newsletter informuje, że wrestler All Elite Wrestling, Jay Lethal jest odpowiedzialny za trening WWE Hall of Famera, dzięki czemu w ostatnim czasie pojawiło się kilka materiałów wideo z treningów wspomnianej dwójki.

Jak powiedziałem – wszystko sprowadza się do podstaw. Jeśli nie możesz uderzyć, nie możesz wyprowadzić kopnięcia, nie możesz pracować! WOOOOOO! @TheLethalJay – taki tweet pojawił się na oficjalnym profilu społecznościowym Rica Flaira.

W 2021 roku Ric Flair wyjawił, że obecnie jest w lepszej formie niż 20 lat temu, kiedy rywalizował ze Stingiem na ostatnim odcinku WCW Monday Nitro.

Na pewno prowadzimy wiele rozmów. Czy mogę zrobić lepszą walkę? Oczywiście! Jestem obecnie w lepszej dyspozycji/formie niż wtedy, kiedy ze Stingiem walczyliśmy na ostatnim Nitro. WWE nie pozwala mi na ringowe występy mimo, iż zostałem zwolniony. Rozumiem, że są odpowiedzialni, ale nikt nie chce abym zginął jako osoba oglądająca wyłącznie ich program. Wolałbym umrzeć na ringu, jeśli tak się stanie. Wolałbym nie skakać z 19. piętra, czy spędzić 31 dni na OIOM’ie.

Ric Flair przeszedł na emeryturę w 2008 roku po porażce na WrestleManii 24 w rywalizacji z Shawnem Michaelsem. Rok później na RAW współpracował z obecnym RAW Tag Team Championem Randym Ortonem, a także odbył cztery walki z WWE Hall of Famerem Hulkiem Hoganem podczas Hulkamania tour w Australii. Warto wspomnieć, że Ric pracował również w TNA/Impact Wrestling uczestnicząc w 11 pojedynkach.