Karl Anderson chce walki z The Young Bucks i The Revolt, Była Divas Champion w Total Bellas, Premiera WWE Untold z Triple H

» Kilka dni temu Luke Gallows oraz Karl Anderson zostali zwolnieni przez federację World Wrestling Entertainment. Jeden z członków The Club ma nadzieję, że w przyszłości będzie mógł zmierzyć się z największymi gwiazdami światowego wrestlingu. Byli wrestlerzy WWE muszą odczekać 90 dni zanim będą mogli rozpocząć swoją przygodę ze sceną niezależną, najprawdopodobniej z NJPW. Karl Anderson za pośrednictwem portali społecznościowych skontaktował się z The Young Bucks odnośnie walki drużynowej, która miałby mieć miejsce w przyszłości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ >>>> Felieton – Ronda Rousey w oczach fanów WWE

» Była WWE Divas Champion Eve Torres oraz jej mąż, Rener Gracie pojawili się w Total Bellas Exclusive. Małżeństwo za zadanie miało nauczenie Brie Bellę oraz Daniela Bryana niektórych technik samoobrony. W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy krótki kurs, jaki przeszli Daniel oraz Brie.

» WWE Network News informuje, że najnowszy odcinek WWE Untold z udziałem WWE COO Triple H pojawi się w WWE Network za 7 dni. Poniżej przedstawiamy krótką zapowiedź dokumentu:
Na początku nowego tysiąclecia kilka brutalnych pojedynków z Cactusem Jackiem doprowadziły Triple H na sam szczyt w WWE. Wraz z Mickiem Foleyem oraz innymi wrestlerami wspominają kulisy powstania przydomka The Game.