Jamajski gimmick blokadą dla Kofiego Kingstona, William Regal o zdrowiu Finna Balora, Deonna Purrazzo o kulisach rozstania z WWE

» WWE Superstar Kofi Kingston udzielił wywiadu dla BBC, w którym wypowiedział się na temat jamajskiego gimmicku, co nie wpłynęło pozytywnie na jego karierę:

Trudno jest zapamiętać, co masz do powiedzenia, nie mówiąc o sposobie, w jaki masz tego dokonać. W branży możesz przejść do pewnego poziomu odgrywając różne postacie, ale wydaje mi się, że ludzie którzy są w stanie dotrzeć na szczyt, to Ci w pełni prawdziwi. Ja miałem wiele szczęścia, niestety tego samego powiedzieć nie może moja jamajska postać. Nie czułem się dobrze będąc Jamajczykiem w WWE, więc mogłem dojść tylko do pewnego punktu. Dobrze się poczułem, kiedy zdjąłem pokrywę i znów mogłem wspinać się na szczyt.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Karl Anderson chce walki z The Young Bucks i The Revolt, Była Divas Champion w Total Bellas, Premiera WWE Untold z Triple H

» Podczas ostatniego odcinka WWE NXT, Finn Balor miał zmierzyć się z The Velveteen Dreamem w walce wieczoru. Były Universal Champion opuścił arenę. Europejczyk aktualnie prowadzi feud z członkami Imperium, jednak nie wiadomo, jak będzie wyglądała jego przyszłość w firmie. WWE NXT GM William Regal za pośrednictwem portali społecznościowych skomentował status swojego podopiecznego, który opuścił arenę.

Wciąż przyglądam się wydarzeniom, które miały miejsce w środę wieczorem przed #WWENXT. Mogę potwierdzić, że @FinnBalor został zaatakowany i opuścił budynem. Otrzymał pomoc od służb medycznych, na szczęście nic mu nie dolega.

» W ubiegłym tygodniu Deonna Purrazzo została zwolniona przez federację World Wrestling Entertainment. W firmie pojawiła się w 2018 roku będą częścią turnieju Mae Young Classic. Sporadycznie występowała w ringu NXT oraz na RAW. Wrestlerka udzieliła wywiadu dla Sportskeeda, w którym opisała kulisy zwolnienia przez WWE:

Nie powiedziałabym, że to smutna rzecz, ponieważ w głębi serca wiedziałam, iż otrzymam telefon od WWE. Przez ostatnie sześć miesięcy byłam niezadowolona z tego jak wygląda moja sytuacja w NXT, o czym poinformowałam pracowników biurowych.

Przeprowadziliśmy długą rozmowę, podczas której stwierdziłam, że jeżeli nic się nie zmieni w najbliższym czasie, to wolałabym odejść. Byłam osobą bojącą się poprosić o zwolnienie, ale kiedy zadzwonił telefon, pewne ciśnienie ze mnie spadło. To było coś czego chciałam. Nigdy się nie bałam zwolnienia, nie mogę się doczekać przyszłości.