John Cena inspiracją dla gwiazd WWE NXT

John Cena zainspirował wielu profesjonalnych wrestlerów dając im bardzo cenne rady.

Niektórzy wykonawcy z NXT w przeszłości spotkali się z Liderem Cenation i jak się okazuje wciąż mogą liczyć na wsparcie z jego strony.

The Family od momentu debiutu na tygodniówce WWE NXT regularnie pojawiają się w telewizji. Stajnia od kilku dni znajduje się w posiadaniu WWE NXT Tag Team Champions, które zdobyli na tygodniówce NXT po zwycięstwie odniesionym w starciu z Chase U (Andre Chase i Duke Hudson).

W kwietniu 2022 roku, Stacks dołączył do Tony’ego D’Angelo stając się jego dobrym kolegą. Wspomniana dwójka posiadała NXT Tag Team Championship.

10 października John Cena gościnnie pojawił się na tygodniówce NXT. Następnie podzielił się wieloma cennymi radami z wykonawcami aspirującymi do bycia superstars WWE.

Podczas rozmowy z Niko Knows Best, Stacks zaznaczył, że 16-krotny world champion nawiązał współpracę z The Family.

Przeszło przez to wiele osób. John Cena usiadł obok nas i szczegółowo omówił, co według niego powinniśmy zrobić, aby stać się najlepszą wersją The Family w NXT. Każdy ma tak wiele możliwości i sprawdza się niemal wszystko, co nam powiedział.

Z pewnością każdy fan wrestlingu chciałby ponownie zobaczyć Johna Cenę na tygodniówce NXT, ale czy do tego dojdzie, czas pokaże.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl