https://www.allelitewrestling.com/

AEW World Champion z ważnym przesłaniem przed Full Gear 2023

AEW World Champion MJF miał kilka ciekawych wiadomości do przekazania przed Full Gear.

Jak wiecie obecny AEW World Champion na Full Gear, czyli wydarzeniu w Los Angeles zmierzy się z Jayem Whitem. Warto mieć na uwadze, że mistrz jednej nocy stoczy dwie walki. W drugiej będzie rywalizował o ROH Tag Team Championship z The Gunns.

Nie opuszczę Los Angeles bez mojego mistrzostwa. 365. Zróbmy to. #Betterthanyou.

24 minuty później MJF wysłał kolejną wiadomość dziękując tym, dzięki którym mógł spełnić swoje marzenia.

Ostatni tweet tego dnia, gdy mentalnie przygotowuje się do Full Gear. Wielu sportowców w moim zawodzie uzna to za coś oczywistego, ale sposób w jaki możemy nakładać jedzenie na stół jest Waszą zasługą. Niezależnie od tego, czy mnie kochasz, czy nienawidzisz. Gów** mnie to obchodzi. Chciałem tylko podziękować za umożliwienie mi spełniania moich marzeń oraz bycie częścią mojej Podróży.

Bez wątpienia śmiało możemy stwierdzić, że MJF jest twarzą federacji AEW oraz jednym z najlepszych mistrzów w historii wrestlingu. Jego charyzma sprawia, że każdy event z udziałem mistrza jest czymś wyjątkowym. Czy MJF, Full Gear opuści z tytułami mistrzowskimi?

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl