https://www.youtube.com/watch?v=7a9Fmb8s7l8

Aktualizacja dotycząca pobytu Giulii w WWE Performance Center

Na początku listopada dowiedzieliśmy się, że federacja WWE przygotowuje się do sprowadzenia Giulii, która obecnie znajduje się w posiadaniu NJPW Strong Women’s oraz Artist Of Stardom Championships.

PWInsider.com potwierdziło, że Giulia zaplanowała swój lot do Orlando, gdzie miała uczestniczyć w tryoucie WWE, ale ostatecznie do tego nie doszło. Zawodniczka miała również spotkać się z przedstawicielami WWE i uciąć z nimi krótką pogawędkę.

Jak się okazuje, Giulia nie przyleciała do Orlando na Florydzie. Jedno ze źródeł podało, że jej spotkanie z przedstawicielami WWE zaplanowane było na środę. Nie ujawniano powodu jej nieobecności.

W raporcie dodano, że Simon Kelly Inoki czyli zięć zmarłego Antonio Inokiego miał towarzyszyć NJPW STRONG Women’s Champion (jako tłumacz). Inoki w przeszłości był wykorzystywany przez WWE jako tłumacz pomiędzy japońskimi wrestlerami, a urzędnikami WWE.

Giulia nie pojawiła się w Performance Center, ale według doniesień 29-latka wciąż znajduje się na celowniku WWE.

Od momentu zdobycia NJPW Strong Women’s Championship w starciu z Willow Nightingale, Giulia kilkukrotnie pojawiała się na eventach w Stanach Zjednoczonych. W ubiegłym miesiącu uczestniczyła w evencie organizowanym przez Fighting Spirit Unleashed w Las Vegas. Walczyła również na gali Impact x NJPW Multiverse United 2 w Filadelfii skutecznie broniąc mistrzostwo w starciu z Deonną Purrazzo, Gisele Shaw oraz Momo Kohgo.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl