Czy Giulia trafi do WWE? Federacja wyraża zainteresowanie obecną mistrzynią NJPW STRONG Women’s

0

PWInsider potwierdził, że WWE wyraziło ogromne zainteresowanie wielką międzynarodową gwiazdą, którą jest obecna mistrzyni NJPW STRONG Women’s.

Źródła w Japonii potwierdziły, że WWE stara się pozyskać Giulię, mając nadzieję, że Japonka podpisze kontrakt z firmą. Obecna mistrzyni Artist of Stardom i NJPW STRONG Women’s w profesjonalnym ringu zadebiutowała w federacji Ice Ribbon w 2017 roku i trenowała pod okiem Mio Shirai.

W Stardom zadebiutowała w 2019 roku i natychmiast ogłoszono, że Giulia podpisała kontrakt z organizacją Rossy’ego Ogawy. Była i jest jedną z głównych gwiazd federacji, zdobyła mistrzostwo World of Stardom, wcześniej tytuł Wonder of Stardom i pasy Goddess of Stardom, wygrała też turniej 5 Star Grand Prix 2022. Jest liderką frakcji Donna del Mondo, w której w skład wchodzą Maika, Thekla i Mai Sakurai. Obecnie rywalizuje w turnieju Goddess of Stardom Tag League u boku Thekli.

Poza niesamowitą pracą na ringu, Giulia jest również niezwykle charyzmatyczna i posiada aurę wielkiej gwiazdy, więc nie ulega wątpliwości, że WWE chciałoby ją w swoich szeregach. Utrata tak dużej gwiazdy byłaby sporym ciosem dla Rossy’ego Ogawy, który stawia na Giulię od jej pierwszego dnia w Stardom.

Jedno ze źródeł podało, że rozmowy są na tyle długie, że Giulia ma pojawić się w WWE Performance Center jeszcze w tym miesiącu.

World Wonder Ring Stardom, podobnie jak New Japan Pro Wrestling, jest własnością Bushiroad, który przygotował grunt pod kilka występów Giulii w NJPW, w tym zdobycie tytułu STRONG Women’s Championship. Giulia została drugą mistrzynią w historii po pokonaniu Willow Nightingale. Na początku tego roku pracowała na gali Multiverse United 2, promowanej przez NJPW i Impact Wrestling w Filadelfii. Kilka dni temu pokonała Hyan podczas zeszłotygodniowego show New Japan Strong w Las Vegas, a na początku tego tygodnia standardowo pracowała dla Stardom podczas gali Goddness of Stardom Tag League.

Od dawna panowało przekonanie, że gdy Mercedes Mone wróci po kontuzji, dojdzie do pojedynku między obiema wrestlerkami, ale na ten moment nie wiadomo czy Mercedes wróci do pracy w Japonii i czy Giulia do tego czasu będzie zawodniczką Stardom.


Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl