https://www.youtube.com/watch?v=aiPpRh8PLkw

Christian był wściekły, gdy The Hardy Boyz podpisali kontrakt z WWE

The Hardys Boyz kojarzeni są z klasycznych pojedynków, które toczyli z Edgem oraz Christianem, kiedy wspomniana czwórka pracowała w federacji WWE.

Pamiętny ladder match z udziałem tych drużyn miał miejsce na WrestleManii w 2000 roku. Drużyny te stoczyły wiele niezapomnianych pojedynków o pasy mistrzowskie w firmie, która w przeszłości należała do Vince’a McMahona.

W najnowszej odsłonie The Extreme Life of Matt Hardy wrestler All Elite Wrestling wyjawił, że Christian nie był zwolennikiem The Hardy Boyz oraz ich powrotu do WWE.

Był wściekły, kiedy usłyszał, że podpisaliśmy kontrakt. Powiedział wtedy kilka niemiłych słow – Pamiętam, że toczyliśmy mecz przeciwko członkom Can-Am Express, Dougowi Furnasowi, Philowi LaFonowi, widział nas, jak rozmawialiśmy z przedstawicielami WWE i tak dalej. Jeff zdecydował się na Asai moonsault z góry, ale poślizgnął się, po czym upadł na podłogę. Christian bardzo się ucieszył, ponieważ nienawidził The Hardy Boyz, tylko dlatego, że – podpisali kontrakt, zamiast niego.

Christian obecnie zaangażowany jest w storyline z Adamem Copelandem dawniej znanym jako WWE Hall of Famer Edge. Zanim dojdzie do single matchu z udziałem wspomnianej dwójki czeka nas starcie drużynowe na Full Gear. Christian, Nick Wayne oraz Luchasaurus zmierzą się z Copelandem, Stingiem oraz Darbym Allinem.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl