Były World champion wkrótce powróci na WWE SmackDown

Federacja World Wrestling Entertainment (WWE) ma wiele do zaoferowania.

Niestety od dłuższego czasu oficjele WWE nie mogą skorzystać z topowych wykonawców, a jednym z nich niewątpliwie jest Sheamus.

Sheamus po raz ostatni w ringu WWE zawalczył 18 sierpnia 2023 roku na SmackDown w Toronto. Tamtego wieczora został pokonany przez WWE Hall of Famera Edge’a, który obecnie występuje w AEW jako Adam Copeland.

Według The Wrestling Observer Newsletter, The Celtic Warrior do telewizji WWE powróci 24 listopada na ostatnim odcinku SmackDown poprzedzającym wydarzenie Survivor Series, które zaplanowano na 25 listopada.

Wraz ze zbliżającym się powrotem Sheamusa pojawia się wiele spekulacji dotyczących nadchodzących storyline’ów z jego udziałem. Podobno ma zaangażować się w Survivor Series Match jako jeden z pomocników Cody’ego Rhodesa.

Na ten moment wiemy, że oficjele WWE mają bardzo wiele planów dotyczących nadchodzących feudów z udziałem byłego WWE Championa, ale na jaki pomysł ostatecznie się zdecydują?

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl