https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=JcNeCKr9X3M

GUNTHER zainteresowany pojedynkiem z Loganem Paulem

Logan Paul zaskoczył wszystkich fanów wrestlingu prezentując ponad przeciętne umiejętności.

Doskonale wkomponował się do branży wrestlingowej, a posiadane predyspozycje sprawiły iż stał się niesamowicie dobrym wykonawcą. Awans Logana w hierarchii WWE nie był kwestią przypadku, gdyż wielokrotnie udowadniał, że zasługuje na miano jednego z najlepszych.

Wyżej wspomniany wrestler pokonał Reya Mysterio odbierając z jego rąk WWE United States Championship. W trakcie podcastu The Masked Man Show, GUNTHER wyraził zainteresowanie współpracą z GUNTHEREM.

Jeśli chodzi o sam pojedynek, bardzo chciałbym w nim wystąpić. Myślę, że byłoby to ekscytujące przeżycie. Jeśli chodzi o niego oraz celebrytów wchodzących do naszego biznesu to przez pewien czas uważałem ten zabieg za niepotrzebny. W wielu przypadkach pojawiał się ktoś, kto próbował tylko zarobić, po czym odchodził. Gwiazdy, które ostatnio u nas gościły takie jak Logan Paul i Bad Bunny to faceci, którzy pasjonują się tym, co robimy. Podoba im się wrestling, kochają go i są zainteresowani robieniem show.

Mając to na uwadze moje zdanie na temat Logana Paula jest bardzo dobre. Pomaga każdemu, ponieważ ma astronomiczne zasięgi w internecie i mimo niesamowitej kariery poza WWE, nie spoczywa na laurach. Zdecydował się do nas dołączyć i spróbować swoich sił. Jak na razie jest mistrzem United States, więc gratuluje mu. Radzi sobie bardzo dobrze i z wielką ekscytacją się go ogląda. Jest dość wysokim i bardzo wysportowanym facetem. Jego charyzma sprawia, że nie boi się popisywać, to świetny dodatek.

Na Survivor Series, GUNTHER będzie bronił Intercontinental Championship w starciu z The Mizem.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl