https://www.allelitewrestling.com/

Swerve Strickland wysyła ostrzeżenie po najbrutalniejszym meczu w historii AEW

Swerve Strickland od dłuższego czasu należy do rodziny All Elite Wrestling. Wrestler zyskał ogromny szacunek ze strony fanów ze względu na swoje imponujące umiejętności ringowe.

Podczas gali Full Gear stoczył największy pojedynek w swojej karierze, a zwycięstwo jakie odniósł w brutalnym matchu z Adamem Pagem doda mu jeszcze więcej animuszu.

Adam Page oraz Swerve Strickland storyline rozpoczęli kilka miesięcy temu. W trakcie ich rywalizacji byliśmy świadkami wielu niesamowitych zwrotów akcji, co również sprawiło iż wspomniana dwójka swój konflikt przeniosła na scenę niezależną.

Po Full Gear, Strickland wysłał ostrzeżenie w kierunku rosteru AEW.

Nie możesz zabrać mnie do piekła. Już tam jesteś. Nie możesz mnie zabrać gdzieś, gdzie już byłem ty sukin****. Teksas, Los Angeles czy Seattle. Nie obchodzi mnie gdzie to będzie, czy na drugim końcu świata i zrobimy to jeszcze raz. Jestem twoim właścicielem, Hangman. Po tym pierdo***** jestem właścicielem AEW. Lepiej żeby wszyscy w tej szatni się mnie bali, kur**. Taka jest cholerna prawda. Dopiero zaczynam. Czy to dom? To jest dom Swerve’a. Nie to loch Swerve’a, w którym powieszę wszystkich jak kat, którym jestem. Hangman lepiej już skończmy, bo następnym razem, gdy wejdziesz ze mną na ring, będziesz martwy.

Swerve Strickland udowodnił, że zasługuje na najważniejsze wyróżnienie, jakim niewątpliwie jest AEW World Title. Dlatego pojawia się pytanie, czy on będzie kolejnym przeciwnikiem MJFa?

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl