https://www.allelitewrestling.com/

Chris Jericho zszywany po spocie na Full Gear

Chris Jericho to prawdziwy weteran wrestlingu. W branży wrestlingowej popularny Y2J rywalizuje na najwyższym poziomie od ponad 30 lat, stale narażając swoje ciało na uszczerbek.

Y2J oraz Kenny Omega podczas Full Gear stoczyli bardzo solidny tag team match, który zakończył się drobnym urazem byłego wrestlera WWE. Chris za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że miał na tyle głęboką ranę, która potrzebowała aż 10 szwów.

Chris Jericho oraz Kenny Omega pokonali The Young Bucks, dzięki czemu zyskali miano pretendentów do AEW World Tag Team Titles. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy wspomniana dwójka otrzyma szanse na starcie mistrzowskie.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się po Full Gear, Chris Jericho ujawnił, że potrzebował aż 10 szwów, aby zatamować krwawienie z ramienia.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl