https://www.wwe.com/shows/extremerules/2022/the-brawling-brutes-vs-imperium-results

Członek The Brawling Brutes z pierwszym zwycięstwem po długim czasie

Ridge Holland po dołączeniu do Sheamusa oraz Butcha stał się jednym z filarów dywizji tag teamowej na SmackDown.

W sobotę 18 listopada federacja WWE zorganizowała Saturday Night Main Event w Tupelo, gdzie Ridge Holland odniósł swoje pierwsze singlowe zwycięstwo po przeszło ośmiu miesiącach. Jest to niezwykle ciekawa informacja, gdyż ten wrestler regularnie występuje w tag team matchach, a na ostatnim SmackDown wspólnie z Butchem musiał uznać wyższość The Street Profits.

Podczas eventu w Tupelo, Ridge Holland pokonał Karriona Krossa w single matchu. Jest to pierwsze zwycięstwo członka The Brawling Brutes od 5 marca 2023 roku, gdy na jednym z house show pokonał Cruza Del Toro.

Czy to oznacza przełom w singlowej karierze Ridge’a Hollanda? Czas pokaże. Niestety Karrion Kross po raz kolejny musiał uznać wyższość swojego przeciwnika i nie wydaje się, aby sytuacja byłego, dominującego mistrza NXT uległa zmianie.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl