Frustracja Aleistera Blacka pozycją w WWE, Nia Jax mogła powrócić w listopadzie do WWE TV, Jim Cornette niezadowolony ze sposobu promowania Karriona Krossa

» Aleister Black, to wrestler z ogromnym potencjałem. Niestety wciąż nie może doczekać się pushu, który pozwoli mu się przebić do main cardu. Adaptacja Europejczyka w WWE jest powolna i metodyczna. Przez ostatnie tygodnie siedział na zapleczu i chciał, aby ktoś z nim walczył. Teraz jest uczestnikiem Money in the Bank Ladder Matchu. Wrestler w rozmowie z New York Post wyznał, że jest nieco sfrustrowany swoją obecną pozycją, gdyż mógł zostać nieco szybciej wypromowany.

Tak czasami idzie, to w parze z odrobiną frustracji. Czasami chcesz zrobić coś szybciej, niż Ci na to pozwalają. Zamierzam upewnić się, że publiczność wie, kim jest Aleister Black.

Według bukmacherów, to właśnie Aleister Black jest głównym faworytem do zdobycia walizki Money in the Bank w Ladder Matchu.

ZOBACZ TAKŻE >>>>> Otto Von Clutch: Wywiad dla MyWrestling

» W ubiegłym roku po WrestleManii, Nia Jax przeszła poważną operację, przez co jej przerwa od występów ringowych trwała nieco ponad rok. Wrestlerka zjawiła się tuż po WrestleManii 36 mimo, iż w marcu otrzymała zielone światło od lekarzy WWE. Była mistrzyni kobiet na swoim oficjalnym kanale na Twitchu wyjawiła, że tak naprawdę była gotowa do powrotu na ringu w listopadzie ubiegłego roku.

Weź, to od kogoś, kto miał prawie rok wolnego. Po pewnym czasie się nudzisz i masz ochotę wrócić do pracy. Zostałam oczyszczona w listopadzie, ale siedziałam na tyłku, czekając na powrót.

Jest to bardzo interesująca wiadomość, z której wynika, iż oficjele WWE czekali aż do WrestleManii z przywróceniem Nia do telewizji. Być może powodem takiej decyzji była chęć zaoferowania wrestlerce nowego startu. Jak wiadomo rok w wrestlingu kończy i rozpoczyna się na WrestleManii.

» Jim Cornette w najnowszej odsłonie swojego podcastu stwierdził, że Karrion Kross posiada ogromny potencjał, ale WWE nie umożliwiło mu zaprezentowania swoich umiejętności:

Ma duży potencjał, ale dlaczego musiał wejść do pojedynku, jak Brock Lesnar? Oni prezentują agresywny styl, rzucają swoimi przeciwnikami, to niebezpieczne. W taki sposób można zaprezentować swoją dominację w ringu, nad przeciwnikiem. To było klasyczne gówno powtarzane przez wiele osób. Lance Archer robi, to samo w AEW. Oni każą im wychodzić i rzucać swoimi rywalami, tylko po to aby zaprezentować dominację. Powinni lepiej wypromować Karriona.