https://www.allelitewrestling.com/

Julia Hart przerywa milczenie po zwycięstwie na Full Gear

Julia Hart po przybyciu do federacji All Elite Wrestling sporadycznie pracowała na ringu, ale wygląda na to, że jej obecna pozycja w firmie uległa diametralnej zmianie.

Członkini The House of Black rywalizowała z Kris Statlander oraz Skye Blue o TBS Championship. Ta walka miała miejsce podczas AEW Full Gear i zakończyła się cennym zwycięstwem Hart, dzięki czemu wyłoniona została nowa mistrzyni.

Julia Hart za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała wpis po niesamowitym sukcesie, czyli zdobyciu TBS Title podczas Full Gear. To sprawiło, że Julia stała się najmłodszą mistrzynią AEW mając zaledwie 22 lata.

Najmłodszy AEW Champion.
The House zawsze wygrywa 🖤

Poniżej przedstawiamy materiał wideo z TBS Championship Matchu.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl