Czy Ronda Rousey podpisała kontrakt z ROH/AEW? – Tony Khan udziela odpowiedzi

Ronda Rousey niespodziewanie pojawiła się na evencie Pro Wrestling Revolver’s Unreal.

Tamtego wieczora połączyła siły z Mariną Shafir w konfrontacji z Atheną oraz Billie Starkz. Nie był to jedyny występ byłej mistrzyni kobiet WWE w poprzednim tygodniu. Doświadczona zawodniczka pojawiła sie również na tapingu Ring of Honor, a tag team match z jej udziałem prawdopodobnie zostanie wyemitowany w przyszłym tygodniu.

Na konferencji prasowej po AEW Full Gear, Tony Khan wypowiedział się na temat obecnego statusu Rondy Rousey.

Nie podpisała kontraktu, ale odbyliśmy świetną rozmowę. Stało się tak, ponieważ pewne sprawy nie zostały jeszcze zakończone. Na gali Wrestling REVOLVER odbył się pojedynek, rozmawiałem z dziewczynami i pomyślałem, że fajnie byłoby móc zorganizować takie starcie, które wzbudzi zainteresowanie. Athena jest Ring of Honor Women’s Champion, a Billie Starkz jej dobrą koleżanką, więc dobrze było móc zobaczyć ich konfrontację z dwójką Horsewomen, Mariną oraz Rondą Rousey. Była mistrzyni UFC zaskoczyła fanów swoją obecnością, zarówno jej jak i im bardzo się podobało. Chcielibyśmy mieć ją z powrotem za jakiś czas. Mieszka w pobliżu, dzięki czemu jej angaż był możliwy. Kiedy będzie możliwość, chcielibyśmy ją z powrotem zobaczyć w ringu ROH lub AEW.

Wiele wskazuje na to, że w przyszłości zobaczymy Rondę w AEW lub ROH.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl