Dax Harwood z urazem po AEW Full Gear?

0

Dax Harwood oraz Cash Wheeler zyskali miano jednej z najlepszych drużyn na świecie występując jako FTR.

Wspomniana dwójka była częścią wielkiego meczu podczas AEW Full Gear, który nie zakończył się zgodnie z planem obranym przez byłych NXT, RAW, SmackDown, AEW World, ROH World, AAA World i IWGP Tag Team Championów.

Jeden z członków niezwykle utytułowanego tag teamu opublikował post w mediach społecznościowych prezentując w nim swoją obolałą twarz.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym miesiącu na tygodniówce AEW Collision członkowie FTR bronili AEW World Tag Team Championship w starciu z Rickym Starksem oraz Big Billem. Spotkanie zakończyło się porażką ówczesnych mistrzów po niespełnia pięciu minutach.

Na Full Gear otrzymaliśmy Brutal 4-Way Ladder Match, w którym obecni AEW World Tag Team Champions czyli Starks i Bill pokonali FTR, House of Black i La Faccion Ingobernable skutecznie broniąc dzierżone mistrzostwa.

Poniżej przedstawiamy zdjęcie zakrwawionej, opuchniętej oraz posiniaczonej twarzy Daxa Harwooda.

Przecięte czoło. Opuchnięte oko. Zastanawiam się, co myśli biznesmani z pierwszej klasy. Kogo to obchodzi?! Oddajemy nasze ciału, aby móc nazywać siebie najlepszymi. Z miłości do gry.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl