Bret Hart pisze do członka FTR przed walką z CM Punkiem

Gwiazda AEW, Dax Harwood, otrzymał wiadomość od WWE Hall of Famera Breta Harta przed swoją walką z CM Punkiem na Dynamite w zeszłym tygodniu.

Rozmawiając z Mike’em Johnsonem z PInsider, Harwood wypowiadał się o swoim pojedynku z Punkiem, dzieląc się wiadomością, którą otrzymał od Harta.

„Bret Hart napisał do mnie SMS-a przed walką i powiedział: „ Nie mogę się doczekać, aby obejrzeć to starcie.” To było całkiem miłe z jego strony”

Wchodząc do ringu, Harwood przyznał, że „chciał zaimponować Bretowi” i dać fanom „inny rodzaj spektaklu ringowego” niż zwykle.

„Chciałem zaimponować Bretowi i chciałem, żeby powiedział: „To jest rodzaj wrestlingu, na który nie mogę się doczekać” – powiedział Harwood. „Chcę też, aby fani powiedzieli dzisiaj: „O cholera, to był inny rodzaj walki, niż do której jestem przyzwyczajony”.

„Pojedynek wiele dla mnie znaczył” – podkreślił Harwood. „Kiedy dotarłem na backstage, przyszły Hall of Famer CM Punk, podszedł do mnie i powiedział: „Jesteś idealnym zawodowym wrestlerem i nigdy wcześniej tego nie powiedziałem w mojej karierze, ale to była doskonała walka.” To wszystko, czego potrzebowałem wówczas”.

Na Dynamite w tym tygodniu Dax Harwood i Cash Wheeler z FTR pokonali Gunn Club w tag team matchu.

Jak wspomniano wcześniej, The Young Bucks nawiązują w swoich promach do Breta Harta, który ma dołączyć wkrótce do AEW jako menedżer FTR. Nawet FTR nawiązało kilka razy do Harta po zwolnieniu Tully’ego Blancharda.