Witamy wszystkich na ostatnim marcowym odcinku AEW Dynamite. Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schiavone oraz Jim Ross.

Singles match 

CM Punk Vs. Max Caster

Zwycięzca– CM Punk

Po walce CM Punk jasno wyjaśnił, że zanim jego kariera się zakończy, bardziej osiwieje, będzie mieć więcej ran, ale i będzie mistrzem.

MJF powiedział, że The Pinnacle zapomina już o Wardlowie, który nie może wejść na arenę. Dax Harwood przerwał mu i powiedział, że i Maxwell i Wardlow są jego kolegami. Lider zespołu szybko dodał, że były zawodnik tej drużyny gadał o Daxie głupoty.

Singles match 

Jay Lethal Vs. Jon Moxley

Zwycięzca– Jon Moxley

Po meczu Moxley wyciągnął rękę, by uścisnąć dłoń Lethala, a ten się zgodził.

Tag team match

FTR Vs. The Gunn Club

Podczas walki szturmujący na arenę Wardlow, został z niej wyrzucony.

Zwycięzcy– FTR

Po walce zwycięzcy odrzucili okazję celebracji wraz z MJF’em.

Na backstage’u doszło do bójki między Ortizem, Santaną i Kingstonem, a Jericho Appreciation Society. Na sam koniec Jericho wykonał Judas Effect na Kingstonie.

Singles match 

Wheeler Yuta Vs. Bryan Danielson

Zwycięzca– Bryan Danielson

Nadszedł moment na celebrację ,,nowych” mistrzów w AEW. Cole, Fish i O’Reilly uznali, że nie ukradli mistrzostw, gdyż nie można ukraść czegoś co należy do nich. Adam dodał, że potrzebujemy nowej ery w AEW po czym przekazał mikrofon Bobbiemu. Ten powiedział, że panowie w ringu, to trójka najniebezpieczniejszych zawodników w całej federacji. Następnie na arenę wszedł Adam Page, a potem Jurassic Express i Christian, którzy natychmiasto pogonili ,, nowych” mistrzów z areny.

Thunder Rosa nie była zadowolona z tego jak zakończyły się jej celebracje w zeszłym tygodniu. Dodała, że będzie walczyć z każdym oraz, że będzie podstawą kobiecego wrestlingu. Przyjmuje ona wyzwanie Nyli Rose.

FTR wyzwali na walkę The Young Bucks.

Mecz kwalifikacyjny do Owen Hart Foundation Women’s tournament 

The Bunny Vs. Toni Storm

Zwyciężczyni– Toni Storm

Nyla Rose oznajmiła, że Toni Storm chyba ma życzenie śmierć. Rose spełni to życzenie.

Singles match 

Darby Allin Vs. Andrade El Idolo

Zwycięzca– Andrade El Idolo

Po walce doszło do bójki między Andrade, Private Party, Butcherem i The Blade’m a Stingiem, Allinem i braćmi Hardy. Na sam koniec show Jeff wykonał Swanton Bomb.