Dlaczego Dax Harwood wyśmiewa ranking All Elite Wrestling?

Członek FTR, Dax Harwood za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat przyszłotygodniowego tag team title matchu, który odbędzie się na Dynamite.

Obecni AEW World Tag Team Champions Jungle Boy i Luchasaurus zmierzą się z The Hardys oraz The Young Bucks.

Dax opublikował ranking tag teamów AEW, z którego wyraźnie wynika, że to właśnie FTR znajdują na pierwszym miejscu, dzięki czemu to właśnie oni powinni być pretendentami do tytułów mistrzowskich tag team AEW. Natomiast The Young Bucks oraz The Hardys zajmują odpowiednio piąte i trzecie miejsce.

Dax i Cash Wheeler w ringu AEW zadebiutowali w maju 2020 roku. 5 września tego samego roku zdobyli AEW Tag Team Titles, ale utracili je w rywalizacji z The Young Bucks, jaka miała miejsce 7 listopada 2020 roku na gali Full Gear.

FTR są w posiadaniu ROH World Tag Team Titles oraz AAA World Tag Team Titles. 1 kwietnia 2022 roku na Supercard of Honor XV, byli wrestlerzy WWE pokonali Briscoe Brothers odbierając im ROH Tag Team Championship. W ostatnim pojedynku FTR pokonali Roppongi Vice (Trent Beretta i Rocky Romero) skutecznie broniąc dzierżone mistrzostwa.