WWE zmienia ringname WALTEROWI – Komentarz

News prosto z najnowszego odcinka NXT 2.0… Taki news, że aż musiałem dodać do niego swój komentarz na jego temat, bo nie mogłem się powstrzymać. To nie Twitter, więc nie walnę na koniec zdania (XD), zachowajmy trochę powagi.

W ostatnich latach federacja WWE przyzwyczaiła nas do tego, że lubi skracać wrestlerom ringname’y. Nic nowego, od zawsze to praktykują, więc luz blues. Przeważnie było to usunięcie nazwiska z ringowego imienia i tyle, ale w przypadku byłego mistrza NXT UK pojechali po przysłowiowej bandzie. 

Czy ta zmiana ma jakikolwiek sens? Według mnie i pewnie większości fanów wrestlingu to idiotyzm i bezsens. Nawet szanowany duet z Fightful Select, Denise Salcedo i Sean Ross Sapp, wyrazili swoją opinię na ten temat i skwitowali to takimi słowami:

Otóż World Wrestling Entertainment postanowiło usunąć imię WALTER i nadać potężnemu Austriakowi nowe. Od teraz WALTER będzie Guntherem. Nie wiem po co WWE dokonało takiej zmiany i jaki jest tego cel, pewnie żaden. Może po prostu Nick Khan lubi się pobawić w gościa, który czasem kogoś zwolni, czasem wprowadzi dziwną zmianę i kapela gra dalej.

Uwielbiałem dawne NXT. Staram się przekonać do nowej wersji tego brandu. Całkiem fajnie, że zobaczymy tam ex WALTERA, ale… Nie widzę sensu w nadaniu mu nowego ringname’u. Może komuś przeszkadzało, że WALTER brzmi tak poważnie i dlatego, bo barwne NXT 2.0 i tutaj tak mocno brzmiące nazwy nie pasują? Nie mam zielonego pojęcia.

Żegnaj Panie WALTER, witaj Panie Gunther. Trochę szkoda, że nie main roster i debiut w Royal Rumble Matchu, ale cóż, nie można mieć wszystkiego. Oby mu się wiodło w kolorowym brandzie. Tego mu z całego serca życzę. 

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl