The Hardy Boyz powracają do akcji! – Występ na gali Big Time Wrestling

Bracia Hardy powrócą do akcji już niebawem!

Matt i Jeff Hardy powrócą do akcji tag teamowej 12 marca 2022 roku w Webster w stanie Massachusetts. Big Time Wrestling będzie gościć dwie legendy pro wrestlingu i dodają, że to nie ostatnie głośne nazwiska, które wystąpią na gali.

W miniony weekend Matt zabrał głos w mediów społecznościowych i ogłosił więcej występów The Hardy Boyz po zwolnieniu Jeffa z WWE w grudniu 2021 roku. 13 marca duet odwiedzi Zombie Hideout w Springfield, aby podpisać autografy i spotkać się z fanami. Następnego dnia udadzą się do Lafayette w stanie New Jersey, aby spotkać się z większą liczbą fanów w sklepie z zabawkami i przedmiotami kolekcjonerskimi Pandora’s Box .

Klauzula zakazu występów poza WWE ogranicza Jeffa do współpracy z inną firmą wrestlingową do 9 marca tego roku. WWE podobno zaoferowało mu pomoc i odwyk w grudniu, ale odrzucił to i został następnie zwolniony z federacji. Odejście Hardy’ego nastąpiło po incydencie na live evencie w Edinburgu w Teksasie, gdzie Jeff w niewyjaśniony sposób poszedł na trybuny w trakcie Six-Man Tag Team Matchu, w którym brał udział.

Nie ma jeszcze pewności, czy Jeff dołączy do swojego brata w All Elite Wrestling, czy podpisze kontrakt z którąś z organizacji takich jak IMPACT lub MLW. Matt wyraził zainteresowanie dołączeniem Jeffa do AEW i podkreślił, że duet chce przejść na emeryturę w ten sam sposób, w jaki ja zaczął – czyli jako tag team.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl