Jim Ross opowiada o relacji z Michaelem Colem oraz wsparciu The Rocka, Matt & Jeff Hardy oraz The Young Bucks podsycają spekulacje

» W trakcie ostatniego odcinka Grilling JR Podcast, Jim Ross wypowiedział się na temat relacji ze swoim dawnym partnerem od komentowania, Michaelem Colem. Komentator All Elite Wrestling wspomniał także o miłym geście The Rocka oraz potencjalnym powrocie do telewizji.

Nie wiem, czy rozmawialiśmy przez ostatnich kilka lat. Podczas wakacji wymieniamy ze sobą smsy. Michael ma świetną rodzinę i z pewnością w tym miesiącu znowu wymienimy się wiadomościami, ale to wszystko. On wiele podróżuje i ma dużo obowiązków. Wydaje mi się, że kompletnie nie obchodzi go konkurencja ze strony WWE oraz AEW. On jest w zupełnie innej lidze. Tak więc podsumują, wymieniamy się smsa mi dwa razy w ciągu roku, chciałbym abym było to częstsze, ale jest trudno.

 

To po prostu wrestling. Dlatego to takie cudowne. Otrzymuję tak wiele wiadomości tekstowych od największych gwiazd tej branży. Myślę, że niektórzy byli zaskoczeni faktem, iż The Rock wysłał do mnie tweeta, no ale cóż, ja nie byłem. Czy doceniłem jego gest? Oczywiście, że tak. Nie był mi niczego winien i wiem, jak bardzo jest zajęty – jedna z największych gwiazd na świecie poświęciła mi trochę czasu. To wrestling, który kocham i dziękuje wszystkim talentom za wsparcie w tej trudnej chwili.

 

Chciałbym, aby sprawy wyglądały nieco inaczej. Czy Michael oraz ja rozmawialiśmy o różnych rzeczach? Piłka nożna, rodzina, wakacje, jedzenie – jest tak wiele opcji, ale nie stwarzamy takiej możliwości, więc nikt nie porusza żadnego z tych tematów. Po prostu życzę sobie szansy na poprawienie komunikacji z Michaelem, gdyż jest na to tak wiele możliwości. Chciałbym go uświadomić w tym, jak bardzo go szanuję za to, co zrobił oraz robi. Stał się niesamowitym komentatorem wykonującym świetną robotę. Często ludzie pytają mnie, kiedy wrócę do telewizji. W tym momencie nie wiem.

» W czwartek na oficjalnym profilu The Young Bucks na Twitterze pojawiło się zdjęcie Jeffa Hardy’ego, co doprowadziło do licznych spekulacji dotyczących potencjalnego dołączenia do AEW.

ZOBACZ TAKŻE >>> KONKURS: Wygraj figurkę na święta!

Matt Hardy pochwalił zagrywkę The Young Bucks, która zachęciła fanów do dyskusji oraz spekulacji, co jak się okazało wprowadziło wielki szum w mediach społecznościowych All Elite Wrestling.

Na początku tygodniu Matt Hardy prowadząc program na Twitchu stwierdził, że przez całe życie był mózgiem The Hardy Boyz. W tym momencie pojawił się The Charismatic Enigma omawiający kwestię pozornie nawiązującą do zwolnienia z WWE:

Przepraszam stary, słuchałem ‘Release Me’ by Wilson Phillips. Posłuchaj człowieku jestem The Whisper In The Wind oraz The Swanton Bomb, ale bez Ciebie nie mam poezji w akcjach.