Jeff Hardy zainteresowany reunionem The Hardy Boyz, Dalton Castle: Do końca mojego kontraktu z ROH pozostały 2 miesiące

» WWE Superstar Jeff Hardy udzielił krótkiego wywiadu, w który wypowiedział się na temat przyszłości The Hardy Boyz. Doświadczony wrestler przyznać, że chciałbym ponownie współpracować ze swoim bratem, nie ważne w jakiej federacji.

Bardzo chciałbym po raz kolejny współpracować z moim bratem. Czy to wydarzy się w WWE, czy gdzie indziej. Jak powiedziałeś, kontrakty wygasają, ludzie są zwalniani i to się dzieje przez cały czas. W wrestlingu wszystko jest możliwe, także nie wiadomo, co przyniesie nam przyszłość.

 

Miło byłoby móc powrócić do dawnych gimmicków jako Brother Nero i Broken Matt. To był jeden z najzabawniejszych okresów w mojej karierze profesjonalnego wrestlera. Niektóre rzeczy zrobiliśmy w kinie, bez żadnego nakładu finansowego. Cała ta ciężka praca i stworzenie gotowego produktu sprawiło, że nasze postacie stały się jeszcze bardziej popularnie i chętniej oglądane. Fani byli pod ogromnym wrażeniem, a my wiemy że można tworzyć niesamowite rzeczy bez nakładu wielkich pieniędzy. Po to właśnie żyjemy, aby dawać ludziom to co najlepsze.

» ROH World Television Champion Dalton Castle udzielił wywiadu dla The Gentlemen Club Night Cruisin, w którym wypowiedział się na temat swoich zobowiązań wobec Ring of Honor.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Survivor Series 2021: Wyniki

Do końca mojego kontraktu pozostały dwa miesiące. Później zostanę zwolniony – powiedział w żartobliwy sposób Dalton. Ring of Honor pod koniec roku sprzedaje nam wszystkim solidnego kopniaka. Wszystko wydaje się bez większego znaczenia. Wykonaliśmy nagrania telewizyjne, jakie trzy dni temu i muszę przyznać, że było bardzo dziwnie, ponieważ wiedzieliśmy, że nasza praca dobiega końca. Nie jestem zły na Ring of Honor, ale jakieś nieodpowiednie decyzje wykonane w przeszłości doprowadziły do takiego okresu, w którym się znaleźliśmy. Oni dali mi tak wiele, świetnie bawiłem się i nadal mogę pracować w branży wrestlingowej. Jestem bardzo smutny, przykro mi, ponieważ widzę upadek czegoś, co kocham od tak dawna.