Czy Xavier Woods zmierzy się z Cesaro lub Shinsuke Nakamurą na WrestleManii?, Velvet Sky oraz Bully Ray informują o rozstaniu

» Xavier Woods w rozmowie dla Sportskeeda Wrestling poruszył temat kolejnego celu, jaki obrał sobie w federacji WWE.

Jeszcze tego nie mogę wyjawić, ale to coś czego bardzo pragnę. Chcę meczu z Cesaro na WrestleManii. Chcę abyśmy walczyli ze sobą nie na śmierć, ale na zęby i pazury, aby było to coś ostrego i paskudnego. Zrobiłbym kupę w spodnie, gdyby tak się faktycznie stało. Mam nadzieję, że nie zrobię jej w trakcie pojedynku hahah. To znaczy, w ogóle nie chcę robić kupy w spodnie. Czuję, że chciałbym móc posiadać jakieś mistrzostwa przez cały czas. Gdyby ktoś zaproponował mi pojedynek z Romanem o WWE Universal Championship, zgodziłbym się. Rywalizacja z Shinsuke Nakamurą również leży w mojej orbicie. Jeśli mam mieć z nim walkę to musiałbym przywrócić swój dawny gimmick, więc może powinienem najpierw skupić się na Shinsuke? Co byś zrobił, gdyby słowa jakie padły z moich ust okazały się prawdą? – Zakończył Xavier Woods.

»Velvet Sky oraz WWE Hall of Famer Bully Ray za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowali o zakończeniu związku.

@bullyray5150 oraz ja postanowiliśmy rozstać się. Nie ma żadnej wrogości pomiędzy nami i życzymy sobie dobrze w życiu. To będzie jedyny publiczny komentarz, który wygłosimy w tej sprawie.

Wspomniana dwójka tworzyła parę od połowy 2016 roku. Velvet Sky aktualnie pełni funkcję color commentatora w federacji National Wrestling Alliance. Natomiast Bully Ray w ostatnim czasie pracował w federacji Ring of Honor, ale odszedł, kiedy w kwietniu 2020 roku wygasł kontrakt wiążący go z organizacją wrestlingową. Obecni skupia się na prowadzeniu szkoleń w swojej Akademii Team 3D, a także pełni rolę współgospodarza SiriusXM’s Busted Open.