Kenny Omega komentuje zwakowanie AAA Mega Championship, EC3 wspomina ulubiony moment z NXT oraz co zakończyło jego karierę

» Wczoraj federacja Lucha Libre AAA poinformowała, że Kenny Omega zwakuje AAA Mega Championship z powodu licznych kontuzji. Z tego powodu nie weźmie udziału w nadchodzącej TripleManii Regii, która odbędzie się 4 grudnia w Monterrey. Pierwotnie przeciwnikiem wrestlera AEW na wspomnianym wydarzeniu w Meksyku miał być Hijo del Vikingo.

W oświadczeniu opublikowanym przez oficjalny profil AAA na Twitterze, Kenny Omega skomentował zaistniałą sytuację:

Fani AAA jestem pewien, że słyszeliście już te wieści. Odchodzę, ponieważ jestem kontuzjowany i potrzebuję operacji. Można by pomyśleć – Kenny to świetnie, ponieważ możesz odpocząć i w pełni się wyleczyć, a następnie wrócisz do nas będąc lepszym mistrzem. Jednak historia nie tak wygląda. Widzisz przerwa spowoduje, że tracę mistrzostwo. Chciałem Cię pokonać Vikingo, ale cieszę się, że mogłem zrobić to z każdym z twoich bohaterów, jeden po drugim. AAA kradnie mi pas mistrzowski. Po pobiciu rekordu pod względem długości posiadania mistrzostwa nie zaproponowaliście mi przełożenia meczu? W porządku odsunę się na bok i wyjaśnię Ci dlaczego. Daję Wam szansę na zbudowanie nowego bohatera. Niezależnie od tego, czy będzie nim Vikingo czy ktoś inny. Kiedy wrócę zrobię pierwszy krok do odzyskania mistrzostwa oraz zostania największym wrestlerem w historii Ameryki Północnej oraz w historii Japonii. Później zdobędę AAA Mega Championship po raz drugi i pobiję swój poprzedni rekord stając się największym luchadorem w historii profesjonalnego wrestlingu. Cieszcie się chwilą, kiedy mnie nie będzie, ponieważ wrócę . Obiecuję!

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Survivor Series 2021: Wyniki

» Były wrestler WWE EC3 wystąpił gościnnie w podcaście Sportskeeda UnSKripted, w którym wypowiedział się na temat swojego ulubionego momentu podczas pobytu w WWE NXT oraz momenty, który zakończył jego karierę we wspomnianej federacji wrestlingowej.

Wydaje mi się, że moim ulubionym wspomnieniem z NXT była rywalizacja w ladder matchu o North American Championship. Po walce na zapleczu obecni byli Triple H i Shawn Michaels, którzy wypowiedzieli następujące zdanie – Jesteśmy bardzo szczęśliwi i cieszymy się, że po przebytej długiej podróży wróciłeś do nas. To było niesamowite i z pewnością nigdy nie zapomnę tego momentu. Bardzo podobało mi się spacerowanie po ulicach Nowego Orleanu, gdzie co chwilę spotykałem swoich fanów, którzy klepali mnie po plecach i wiedziałem, że mogę liczyć na ich wsparcie. Wracając do ulubionego momentu to właśnie ten ladder match będę wspominał najlepiej. Celowo udałem się do mojego terapeuty, aby wymazał z mojego umysłu światło ze słonecznego miejsca. Dzięki temu nie pamiętam niczego, co miało miejsce w WWE, nawet romansu z Alexą Bliss.

 

Czyj to był pomysł? Osób, które rządziły firmą. Potrzebowali nowych ludzi. Czy chciałbym, aby moja przygoda z WWE NXT trwała dłużej? Oczywiście, że tak. Starałem się stworzyć nową postać EC3, która nie miałaby nic wspólnego z tym, kim kiedyś byłem. Chciałem iść do przodu, ale coś poszło nie tak. W NXT chciałem zaprezentować prawdziwego siebie, z czym mieliście do czynienia podczas mojego pobytu w Impact Wrestling czy Ring of Honor. Zamiast tego zostałem powołany do głównego rosteru. Później zakochałem się w Alexie Bliss i zniknąłem z telewizji. To właśnie był moment, który zakończył moją przygodę z WWE. Powinni pozwolić mi na kontynuowanie pracy w NXT, ale stało się inaczej. Cóż takie jest życie, a ono zmierza ku nowemu światu.