Britt Baker chętna na walkę z Toni Storm i Deonną Purrazzo – Komentarz dotyczący zwolnień w WWE

Mistrzyni AEW Women’s World, Britt Baker, pojawiła się niedawno w podkaście Kliq, aby omówić kilka tematów związanych rzeczy z pro wrestlingiem. W tym swoje przemyślenia na temat najnowszych zwolnień WWE i tego, że ma nadzieję, że pewnego dnia zawalczy z Toni Storm i Deonną Purrazzo.

Najważniejsze fragmenty wywiadu znajdują się poniżej:

Nadzieje na przyszłą rywalizację z  Deonną Purrazzo:

“To znaczy, oczywiście jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek i uważam, że jedną z najlepszych obecnie wrestlerek na świecie. Walczy o IMPACT Wrestling, była mistrzynią tej federacji, więc chciałabym na pewno zmierzyć się z nią pewnego dnia”.

Mówi, że WWE zwolniło tak wiele utalentowanych supergwiazd, że nie potrzebują już nawet “Forbidden Door”:

“Nie jest to żaden przytyk, ale niestety WWE wypuściło tak wiele talentów, że w tej chwili nie musisz nawet przekraczać żadnych „Zakazanych drzwi”. W tej chwili w biznesie jest mnóstwo wolnych, niesamowicie utalentowanych zawodników/czek. Jest tak wiele wrestlerek, z którymi chciałabym się zmagać, z którymi nigdy wcześniej nie walczyłam”.

O odejściu Toni Storm z federacji McMahonów:

Myślę, że kiedy mówisz o topowych wrestlerkach, to od razu przychodzi ci na myśl, bo jest absolutnie fenomenalna. Walczyła na całym świecie (między innymi w Japonii). Nigdy z nią nie walczyłam. Chciałabym kiedyś z nią rywalizować.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl