Gwiazdy NJPW z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19, Kenny Omega najlepszym wrestlerem na świecie według Chrisa Jericho!

» Kazuchika Okada wyjawił, że otrzymał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. W wywiadzie dla Radio Oshabering, Okada przyznał, że był jednym z nielicznych zarażonych w federacji po Wrestling Dontaku, które odbyło się 4 maja. Były mistrz IWGP wraz z SHO, YOH, Minoru Suzukim, El Desperado i Yoshinobu Kanemaru zostali wycofani z akcji, a organizacja przekazała wiadomość, że ​​przechodzą dokładne badania oraz testy PCR i przeciwciał.

Rainmaker wyjawił, że wielokrotnie test był negatywny, ale z czasem zaczęła doskwierać mu gorączka i źle się czuł, zanim w końcu uzyskał wynik pozytywny. Stwierdził, że teraz czuje się zdecydowanie lepiej. New Japan wstrzymało swoje gale po wielu pozytywnych testach na koronawirusa i ogłoszeniu przez Japonię stanu wyjątkowego. Wydarzenia na żywo powróciły 22 maja wraz z rozpoczęciem Road to Wrestle Grand Slam, ale Okada nie został zabookowany na żadną z gal i nie wiadomo kiedy wróci do akcji. 

» Kolejną gwiazdą New Japan, która zaraziła się wirusem,  jest były mistrz IWGP Tag Team, Taichi. W rozmowie z Tokyo Sports, Japończyk ujawnił, że również dostał wynik pozytywny. Taichi powiedział, że po powrocie z gali w Tokio źle się czuł i miał wysoką gorączkę. Obecnie jest w dobrym stanie i chciał nawet wrócić do ringu, ale jego tag team partner, Zack Sabre Jr. zasugerował, że będzie lepiej jak odpoczną sobie trochę od występów.

» Chris Jericho napisał dziś na Twitterze, że w jego opinii najlepszym obecnie wrestlerem na świecie jest nie kto inny, jak Kenny Omega.

Jericho, który dawniej nazywał siebie „Najlepszym na świecie”, teraz użył takiego stwierdzenia względem Kenny’ego Omegi. Y2J i Omega mieli okazję zawalczyć ze sobą na Wrestle Kingdom 12 i podczas historycznego Double or Nothing 2019.

Kenny Omega w odpowiedzi na tweeta zażartował, że wolałby wierzyć niektórym przeciwnikom, w tym „facetowi, który myśli, że jestem mistrzem WWE”. Chodzi oczywiście o słynną wypowiedź Jima Rossa, który przypadkowo nazwał Kenny’ego Omegę mistrzem WWE podczas jednego z epizodów Dynamite.