Coraz głośniej o powrocie Ceny do ringu WWE, Co dalej z Keith’em Lee?, Enzo Amore “odleciał” w trakcie walki.

» W sieci pojawia się coraz więcej informacji o powrocie Johna Ceny do ringu WWE. Mówi się, że 16 krotny WWE Champion miałby powrócić do akcji na SmackDown 16 lipca 2021 w Toyota Center w Houston, w Teksasie, które ma być pierwszym show z udziałem publiczności od początku pandemii, nie licząc oczywiście WrestleManii 37. Scenariusz ten zakłada, że John będzie zamieszany w jedną z rywalizacji i zaznaczy swoją obecność na gali Money in The Bank odbywającej się 2 dni po wspomnianym SmackDown. Cena nie pojawił się w WWE TV od kwietnia 2020 roku i przegranej z The Fiendem na WrestleManii 36 w Firefly Fun House matchu. Sam zainteresowany mówi, iż bardzo chce powrócić do WWE i nie może się doczekać, aż fani znów zasiądą na arenach, aby śledzić WWE na żywo. Stęskniliście się za Johnem?

» Jak wszyscy wiemy, Keith Lee nie pojawia się w WWE TV od początku lutego 2021 roku. Na Elimination Chamber miał on stawić czoła ówczesnemu United States Championowi – Bobbyemu Lashley’owi i Riddle’owi w Triple Treat Matchu, ale niestety z walki o tytuł wykluczyła go kontuzja. (Zastąpiony został przez Johna Morrisona). Niedawno na Twitterze, fan Keitha zadał mu pytanie, które w tłumaczeniu brzmi : ,,Stary, co dalej?”, Lee odpowiedział: ,,Dobre pytanie. Niestety, tylko czas nam to powie przyjacielu. Wygląda na to, że nie zanosi się na to, aby Keith Lee miał w najbliższym czasie powrócić na tygodniówki. Oby WWE nie zmarnowało jego talentu.

»W trakcie jednej z gal federacji SWE w Teksasie, przytomność stracił nZo, który szerzej znany jest jako Enzo Amore. Zainkasował on DDT na podłogę i od razu stracił kontakt z rzeczywistością. Natychmiast przetransportowano go do szpitala, a dziś na Twitterze Enzo podziękował wszystkim za wsparcie. Ta walka była pierwszą, jaką Amore stoczył w organizacji SWE.