Spoilery dotyczące RAW, Przerwa Johna Ceny, Gwiazdy obecne podczas The Roast of Booker, Komplikacje w sprawie operacji Paige, Kolejna starcie dodane do karty MZW Revolution 2016, Zaręczyny Paige

» Portal PWInsider.com donosi, że adwokat Brocka Lesnara, Paul Heyman oraz Emma będą obecni na zapleczu podczas dzisiejszego odcinka Monday Night RAW, który odbędzie się w Denver. Oprócz nich prawdopodobnie na RAW powróci Mark Henry, który niedawno powrócił do Stanów Zjednoczonej.

» Tak jak się mówiło od dawna, tak dzisiaj staje się to faktem, John Cena oficjalnie udaje się na przerwę związaną z nagraniami drugiego sezonu American Grit.
John powróci na pełen etat dopiero pod koniec tego roku, jednakże zobaczymy go przedtem na listopadowym Survivor Series.

» 10 listopada w Houston odbędzie się The Roast of Booker T. Podczas tego eventu pojawią się takie gwiazdy jak:
The Dudley Boyz, Stevie Ray, Brother Love, MVP, Sharmell, The Undertaker, Chris Jericho, Rob Van Dam oraz Diamond Dallas Page.

» W zeszłym tygodniu na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca długiej przerwy byłej dwukrotnej mistrzyni Divas WWE Paige, która jakiś czas temu została zawieszona przez federację na 60 dni z powodu naruszenia polityki Wellness. Paige podda się operacji szyi, przez którą nie będzie mogła występować w ringu przez około 6 do 9 miesięcy. Jak donoszą wiarygodne źródła, WWE nie chce zapłacić za operację, ponieważ według nich nie jest ona konieczna w tym momencie. Chłopak Paige, Alberto El Patron za pośrednictwem Twittera postanowił skomentować ten incydent:

”Hmm interesujące, mówią, że nie jest ranna”.

» Zarząd MZW ogłasza trzecie starcie gali MZW Revolution 2016.
Będzie to Triple Threat Match!
SkullEvil, Stanisław Van Dobroniak i …no właśnie…kim okaże się tajemnicza trzecia osoba?
Tego dowiemy się już 05.11.2016r. na hali GOSiR Głuchołazy.

Tak prezentuje się aktualna karta walk jakie zobaczymy podczas tej gali:

MZW Tag Team Championship Match:
Zbójnicy vs Catch Connection

Single Match:
Lider vs Szymon ”Siwy” Siwiec

Triple Threat Match:
SkullEvil vs Stanisław Van Dobroniak vs ???

Warto zaznaczyć, że podczas MZW Revolution 2016 gościem specjalnym będzie sędzia z Czech ”Jakub Pesek aka. Kral Slova Kuba”.

» Jak już pewnie większość z was wie, Paige na wczorajszej gali WWC Aniversario 43 w Puerto Rico… oświadczyła się Albertowi El Patronowi. Nastąpiło to po walce Patrona z Carlito, a sam El Patron oczywiście zaręczyny przyjął. Co o tym sądzicie?