Charlotte Flair odnośnie rewolucji w dywizji Women’s, Laurel Van Ness w przyszłym roku dołączy do WWE, ROH Superstar o debiucie w NXT TV

» SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair w rozmowie dla Fox News wypowiedziała się na temat nowej definicji Women’s Wrestling:

”Myślę, że trudno jest wyrwać się i być kimś wyjątkowym, ale nam się to udało i stworzyliśmy nową historię w dywizji Women’s. W ciągu trzech ostatnich lat osiągnęliśmy bardzo wiele, a przykładem tego może być chociaż turniej Mae Young Classic, w którym udział wzięły kobiety z całego świata i było to bardzo mądre posunięcie ze strony WWE. Jestem dumna ze swojego osiągnięcia i mam nadzieję, że osiągnę jeszcze więcej”.

» New Impact Wrestling Knockouts Champion Laurel Van Ness w rozmowie dla The Orlando Sentinel wyjawiła, że jej kontrakt z Impact Wrestling wygaśnie w czerwcu 2018 roku:

”W ostatnim czasie poprosiła o zwolnienie z Impact Wrestling, ponieważ nic mnie już tam nie przeraża, a szatnia Knockouts jest moim domem. Jednak nie zamierzam sobie teraz zatruwać głowy odnośnie mojej przyszłości, gdyż chcę stworzyć najlepszy program dla naszych widzów, a w przyszłości występować w jednej federacji z moim facetem Zackiem Ryderem”.

» Ring of Honor wrestler Flip Gordon udzielił wywiadu dla Marc Madison of The Wrestling News Hub Magazine, w którym wypowiedział się na temat swojego pierwszego pojedynku z Oneyem Lorcanem w NXT:

”6 maja 2015 roku – byłem w jednym ringu z jednym z najlepszych wrestlerów. Wydaje mi się, że ten szalony pojedynek był wczoraj. Nie pamiętam wszystkiego co się tam wydarzyło, ale wiem jak sporo wyniosłem z tej cennej lekcji, ponieważ on był zawodowcem a ja jeszcze amatorem. Oney zdecydował się zaopiekować mną i nauczyć wszystkiego co sam potrafi. To była świetna przygoda. Nauczyłem się w jaki sposób należy sprzedać własną postać oraz jak należy słuchać fanów zgromadzonych na arenie”.