Kevin Owens o mieszanej reakcji fanów, Kenny Omega negatywnie o Shinsuke Nakamurze w WWE, Chad Gable chce zdobyć TT Titles w 2018 roku

» WWE SmackDown Superstar Kevin Owens udzielił wywiadu dla MLive, w którym wypowiedział się na temat swojego oczekiwania odnośnie reakcji fanów:

”Po prostu staram się słuchaj tej najsilniejszej reakcji. Jestem zdania, że mieszana reakcja jaką otrzymują John Cena oraz Roman Reigns jest dla mnie najlepsza, ponieważ jedna część fanów ich kocha, a druga część ich nienawidzi. Wyjątkowa atmosfera towarzyszy przy każdym ich wejściu”.

» NJPW Superstar Kenny Omega wypowiedział się na temat przygody Shinsuke Nakamury z WWE:

”Oczywiście my wszyscy z New Japan Pro Wrestling wiedzieliśmy, że prędzej czy później Shinsuke Nakamura dołączy do federacji World Wrestling Entertainment i skończy ze swoją charyzmą, przez co w WWE nie jest w stanie wzbudzić w fanach zainteresowania co według mnie jest powodem do wstydu przez co jest częścią niewłaściwej historii, a ludzie wkrótce to zobaczą i zaczną spoglądać negatywnie w jego kierunku”.

» WWE SmackDown Superstar Chad Gable za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat przyszłotygodniowego odcinka SmackDown Live, podczas którego razem z Sheltonem Benjaminem stanie przed szansą na zdobycie mistrzostwa tag teamowego, które obecnie należy do The Usos: