John Cena opowiada o swojej przyszłości w wrestlingu, Zapowiedź walki wieczoru Redemption, El Hijo del Fantasma zwolniony przez Impact Wrestling?

» 16-krotny WWE Champion John Cena pojawił się w odcinku Popcorn with Peter Travers, w którym wypowiedział się na temat swojej przyszłości w wrestlingu:

”Fakt, że jestem w stanie występować regularnie w ringu od ponad 16 lat jest niesamowity. Przypomina mi to historię Toma Brady’ego. Nie powinienem być tam, gdzie jestem, więc nie wiem, kiedy to wszystko się skończy. Chciałbym przez jakiś czas jeszcze trochę popracować w świecie wrestlingu, ale nikt nie wie jak to będzie”.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź walki wieczoru z udziałem Pentagona, Fenixa oraz Impact World Championa Austina Ariesa podczas gali Impact Wrestling Redemption. Pierwotnie przeciwnikiem Ariesa miał być Alberto El Patron, jednak okazało się, że wrestler z Meksyku został zwolniony i trzeba było zmienić plany.

» W lipcu 2017 roku, El Hijo del Fantasma rozpoczął współpracę z federacją Impact Wrestling. Niestety jego wizerunek nie został uwzględniony na najnowszej grafice. Wrestler postanowił wypowiedzieć się w tej sprawie: