Jim Ross potwierdza: Mam raka skóry, AEW ujawnia uczestniczki turnieju TBS Women’s Championship

» W tym tygodniu Jim Ross poinformował, że wykonał tomografię komputerową nogi w celu wykluczenia „potencjalnego raka skóry”.

Najnowsza aktualizacja – Jim Ross powiedział, że ma raka skóry i prawdopodobnie podda się „naświetleniu” w celu leczenia.

W drodze do Orlando na dzisiejsze @AEW Dynamite. Rak skóry został potwierdzony. Czekam na badania radiologa w celu ustalenia najlepszego leczenia. Czuję się świetnie i jestem gotowy do działania. Dzięki za wsparcie.

Warto przypomnieć, że Jim w kwietniu 2019 roku podpisał trzyletni kontrakt z AEW. W firmie pełni rolę komentatora AEW Dynamite. Oprócz tego prowadzi swój podcast Grilling JR.

» Podczas najnowszego odcinka AEW Rampage poznaliśmy uczestniczki oraz pojedynki inaugurujące turniej TBS Women’s Championship .

* Anna Jay vs. Jamie Hayter

* The Bunny vs. Red Velvet

* Serena Deeb vs. Hikaru Shida

* Penelope Ford vs. Ruby Soho

Prezes AEW Tony Khan poinformował, że w turnieju udział weźmie dwanaście kobiet, a cztery z nich zostaną wyeliminowane w pierwszej rundzie.

Na początku miesiąca dowiedzieliśmy się o wprowadzeniu nowego tytułu mistrzowskiego przez federację All Elite Wrestling. Będzie to drugie mistrzostwo w dywizji kobiet, które ma na celu uhonorowanie przejścia Dynamite z TNT na TBS. Finał turnieju odbędzie się 5 stycznia.

Warto dodać, że w kolejnej rundzie turnieju czekają już: Thunder Rosa, Jade Cargill, Kris Statlander oraz Nyla Rose.