Jerry Lawler ujawnia swój problem przed WrestleManią, Zapowiedź powrotu Chrisa Jericho do ringu WWE, Dixie Carter o powrocie Bobby’ego Lashleya do WWE

» Jerry Lawler w najnowszym odcinku podcastu Dinner With The King wyjawił, że dwa tygodnie przed WrestleManią 34 miał wylew:

”21 marca przebywałem w swoim domu. W tym czasie miałem wylew, a moja narzeczona Lauryn, nie była w stanie wydusić z siebie ani słowa, po tym co się stało. Jej twarz również zwisała po jednej stronie. Dzień później obudziłem się w stu procentach zdrowy i gotowy na, to co wydarzy się podczas WrestleManii”.

Jerry po spotkaniu z lekarze dowiedział się, dlaczego wszyscy byli zszokowani jego natychmiastowym powrotem do zdrowia.

» W poniższym materiale wideo, Cathy Kelley omówiła powrót Chrisa Jericho do ringu WWE podczas 50-osobowego Greatest Royal Rumble Matchu, który odbędzie się 27 kwietnia w Arabii Saudyjskiej. Oto dotychczas zapowiedziane gwiazdy Royal Rumble:
Jericho, Elias, Kurt Angle, Baron Corbin, Kofi Kingston, Big E, Xavier Woods, Apollo, Titus O’Neil, Shelton Benjamin, Chad Gable, Sin Cara, Goldust, Mojo Rawley, Dolph Ziggler, Daniel Bryan, Kane, Big Show, Braun Strowman i Bray Wyatt.

» WWE Superstar Bobby Lashley za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat powrotu na Monday Night RAW, gdzie zniszczył Eliasa podczas jego segmentu. Bobby oraz Dixie Carter wymienili kilka zdań na portalu społecznościowym, które przedstawiamy poniżej: