Kolejne gwiazdy wkrótce zawitają w WWE, Chris Jericho podpisze kontrakt z WWE?, Summer Rae gotowa do występów na scenie niezależnej

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że oficjele federacji World Wrestling Entertainment są poważnie zainteresowane podpisaniem kontraktów z byłymi mistrzami Impact Wrestling Bobbym Lashleyem oraz Ethanem Carterem III. Jeśli chodzi o ich potencjalny udział w Royal Rumble Matchu to wiemy tyle, iż Bobby może związać się z firmą dopiero 1 lutego, natomiast EC3 jest gotowy do występu w 30-osobowym starciu.

» Jakiś czas temu na naszej stronie internetowej pojawiła się informacja dotycząca występu Chrisa Jericho na 25-leciu Monday Night RAW. Odcinek ten odbędzie się w dwóch miejscach. Na obecną chwilę Chris nie ma podpisanej żadnej ekskluzywnej umowy z New Japan Pro Wrestling dzięki czemu po raz kolejny zobaczymy go na czerwonej tygodniówce w telewizji. Dyskusja o jego obecności trwała od kilku miesięcy, a urzędnicy japońskiej federacji o wszystkim wiedzieli.

» Była WWE Women Summer Rae za pośrednictwem Twittera poinformowała o tym, że wszystkie propozycje bookingów należy składać na jej adres mailowy BookDanielleMoinet@gmail.com przy czym zaznaczyła, iż nie może się doczekać swoich występów na scenie niezależnej. Od 1 lutego Summer, Emma i Darren Young będą mogli rozpocząć swoją przygodę ze sceną niezależną.