Seth Rollins o przywróceniu curb stomp, Streak Curta Hawkinsa wciąż się powiększa, Znamy tożsamość rywali The Revival z RAW

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW został przywrócony Curb Stomp o czym boleśnie przekonał się Finn Balor. Po pojedynku RAW Tag Team Champion Seth Rollins wypowiedział się w tej sprawie za pośrednictwem Twittera:

» Podczas zeszłotygodniowych live eventów WWE swoją kolejną porażkę zaliczył Curt Hawkins, jednak tym razem musiał on uznać wyższość Brauna Strowmana i jego niesamowity streak zbliża się ku 160. Po RAW Curt wypowiedział się na temat ataku ze strony Brauna, który miał miejsce w jednym z poniedziałkowych segmentów:

» Tymczasem na RAW odbyła się walka tag teamowa z udziałem The Revival, a ich przeciwnikami byli Ricky Starks oraz Aaron Solow, który jest zaręczony z Bayley i w ciągu ostatnich kilku lat wielokrotnie miał okazję do występów w World Wrestling Entertainment. Scott Dawson i Dash Wilder otrzymali sporą pochwałę za udzielony wywiad po walce: