Corey Graves pójdzie w ślady Daniela Bryana?, Charlotte Flair o swojej przyszłości, Curt Hawkins chce być na SmackDown Live

» Komentator WWE, Corey Graves wystąpił w najnowszym podcaście Justina LaBara, w którym wypowiedział się na temat możliwości powrotu do ringu WWE:

”Czy uda mi się powrócić do wrestlingu? Hmm rozmawiałem z moją żoną, rozmawiałem z kilkoma przyjaciółmi i wszyscy nie wierzymy w to, że uda mi się powrócić do pełnej sprawności. Jeśli chcę pozostać komentatorem, to nie mogę zaprzepaścić tej szansy i skupić się na powrocie do uprawiania czynnego wrestlingu. Powrót Daniela Bryana niesamowicie ucieszył mnie, ponieważ jesteśmy przyjaciółmi, a on jest niesamowity w ringu. Niestety nie zamierzam pójść w jego ślady”.

» Charlotte Flair za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat swojej przyszłości, po tym jak na SmackDown Live straciła SmackDown Women’s Championship na korzyść Carmelli:

» WWE RAW Superstar Curt Hawkins za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat przyszłotygodniowego Superstar ShakeUp. Curt stwierdził, że wcześniej nie chciał dołączyć do RAW, ale teraz jest gotów na przeprowadzkę do SmackDown Live: