Jakie były reakcje szatni WWE po powrocie CM Punka podczas Monday Night RAW?

CM Punk powrócił do World Wrestling Entertainment po 9 latach podczas sobotniego Survivor Series. Powrót ten odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych i zrobił najlepsze liczby wyświetleń w historii sociali WWE.

CM Punk ponownie zrobił wokół siebie dużo szumu, na szczęście tym razem ze względu na swój niespodziewany powrót do organizacji, którą opuścił w 2014 roku, po wielu problemach z oficjelami federacji.

Jak podaje wiele źródeł, w tym PWInsider, Punk był bardzo szczęśliwy i wyrażał duży entuzjazm swoim powrotem na RAW, czego efektem było ciepłe przyjęcie jego osoby na backstage’u.

Za kulisami wczorajszego Monday Night RAW było wiele osób z rosteru czekających na to, aby zobaczyć, który CM Punk się pojawi, a dla tych, którzy spodziewali się zrzędliwego Punka, cóż, ten się nie pojawił.

CM Punk pojawił się w szatni na długo przed swoim występem, spędzał czas rozmawiając z wieloma osobami przed wygłoszeniem swojego proma na zakończenie czerwonej tygodniówki. Nie był odizolowany ani nic w tym stylu. Punk podszedł do tego tak, jakby nie był ponad nikim innym i był przyjazny dla wszystkich, którzy mieli z nim kontakt.

Punk został opisany jako sprawiający wrażenie „szczęśliwego, że tam jest”. Niektórzy mają nadzieję, że tak pozostanie i w przyszłości nie będzie z nim żadnych problemów, tak jak to bywało w All Elite Wrestling.

Do tego warto wspomnieć o tym, że Punk został jeszcze trochę na arenie tuż po zakończeniu RAW. Rozdawał autografy fanom i robił sobie z nimi zdjęcia.


Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl