Maika celuje w tytuły Goddness, World of Stardom i IWGP, chce je zdobyć do końca roku, aby odbudować federację i mówi: „Jestem jedyną osobą, która może uratować Stardom!

0

Maika ogłosiła się wybawicielką Stardom. W ostatnim czasie wewnątrz federacji doszło do kilku poważnych wstrząsów, w wyniku których doszło do zmiany prezydenta Bushiroad i wakatów pasów Goddness i World of Stardom. Maika, która ma w swoim zasięgu zarówno główne tytuły, jak i pasy Goddness, oświadczyła, że zdobędzie oba tytuły do końca roku i zostanie twarzą nowego Stardom.

Prezydent Katsuhiko Harada odejdzie z Bushiroad Fight, która zarządza Stardom, a Taro Okada zostanie nowym prezydentem od 1 grudnia. Ponadto, ponieważ Tam Nakano, która doznała kontuzji lewego kolana i Natsupoi, która ma przepuklinę szyjną, powoduje, że nie zobaczymy ich w organizacji minimum do końca roku.

Komentując sytuację, w której w organizacji panuje wielkie zamieszanie, Maika powiedziała:

„Czułam poczucie kryzysu, odkąd zaczęli organizować występy bez nazwy Stardom. To całkowicie zniszczyło zaufanie fanów i zapaśników”.

Postrzega to jednak jako szansę w kontekście przejścia na nowy system:

„Mimo że miałam napięty harmonogram, nigdy nie opuściłam żadnego występu i pokazałam się publiczności z jak najlepszej strony. Tylko ja mogę uratować Stardom”.

Odbył się turniej o miejsce w walce z Suzu Suzuki o zwakowany tytuł World of Stardom. Suzu Suzuki, zwyciężczyni 5 Star Grand Prix, otrzymała prawo do walki o tytuł, a pojedynek, który wyłoni nową mistrzynię, odbędzie się 29 grudnia na gali w Ryogoku Kokugikan w Tokio. Maika zmierzyła się dziś z Ami Sourei w pierwszej rundzie turnieju i ją pokonała. W finale jednodniowych zmagań, Maika zdetronizowała Momo Watanabe i powalczy z Suzu Suzuki 29 grudnia podczas gali Stardom Dream Queendom.

„Walczyłam po dwa mecze dziennie zarówno w 5 Starze, jak i Tag League, więc dla mnie toczenie tylu walk to bułka z masłem. Będę nosić czerwony pas w Ryogoku”.

Już jest blisko tytułu Goddness. Dzieje się tak dlatego, że jako zwyciężczynie Stardom Tag League, razem z Megan Bayne wezmą udział w meczu mającym na celu wyłonienie nowych mistrzyń, który odbędzie się 2 grudnia w Dolphins Arena w Aichi. Nie jest jednak usatysfakcjonowana starciem o te tytuły.

„Kiedy wygraliśmy ligę tag teamową razem z Megan, powiedziałam: Jesteśmy już mistrzyniami, prawda? Jeśli ktoś się z tym nie zgadza, niech wyjdzie. Nikt z rosteru nie protestował w tej kwestii, ani nikt z zarządu firmy. To oznacza, że moja opinia jest słuszna. Mówiłam to wiele razy, ale występ w Aichi jest naszą pierwszą obroną tytułów! Czuję się, jakbym została upokorzona przez firmę, ponieważ się do tego nie przyznają. Obrażają nas”.

Tak czy inaczej Maika jest przekonana, że przed końcem roku zdobędzie drugi tytuł, a na początku nowego roku będzie dążyć do zdobycia trzeciego tytułu.

„Mam cel, aby rywalizować w dywizji solowej z czołowymi wrestlerkami. Aby to osiągnąć, chcę zdobyć pas z nazwą IWGP i rzucić sobie wyzwanie, aby zostać mistrzynią potrójnej korony”.

„Chcę zdobyć pas IWGP w TDC w ciągu dnia, a wieczorem rywalizować w Tokyo Dome. Chcę w ten sposób spędzić koniec roku i początek roku”.


Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl