Znamy bloki tegorocznego Goddess of Stardom Tag League!

Wiadome jest już, jak będą wyglądać bloki na tegoroczny turniej Goddess of Stardom Tag League, którego zwyciężczynie zyskają title shota na walkę o tytuły Goddess. 

RED BLOCK

W czerwonym bloku największe zainteresowanie wywołuje oczywiście Hazuki, która razem z Kogumą powalczy o miano pretendentek do tytułów tag teamowych. Mamy też Utami Hayashishitę, czyli mistrzynię World of Stardom, która będzie walczyć w parze z Sayą Kamitani. Himeka połączy siły z Natsupoi (o dziwo, tym razem nie w drużynie z Maiką). Oedo Tai reprezentować będą Saki Kashima i Fukigen Death, natomiast Hanan stworzy drużynę ze swoją siostrą Riną. Ostatnim teamem w bloku są Unagi Sayaka i Mai Sakurai – ta druga od niedawna reprezentuje Cosmic Angels.

Utami Hayashishita & Saya Kamitani

Unagi Sayaka & Mai Sakurai

Himeka & Natsupoi

Saki Kashima & Fukigen Death

Hazuki & Koguma

Hanan & Rina

BLUE BLOCK

Niebieski błyszczy i lśni, bo mamy tutaj do czynienia z wyrównaną stawką. Tam Nakano i Mina Shirakawa wydają się być największymi faworytkami. MOMOAZ, czyli team AZM i Momo Watanabe też powinien bić się o zwycięstwo, choć w tym roku sukces jest mało prawdopodobny, ponieważ dziewczyny wygrywały rok temu. Maika stworzy zespół ze zwyciężczynią 5 Star Grand Prix – Syuri. Odświeżona Mayu Iwatani złączy się z Rin Kadokurą, Starlight Kid stanie do rywalizacji razem z nową mistrzynią Future of Stardom, Ruaką, natomiast będąca na fali Lady C będzie partnerką Waki Tsukiyamy.

Momo Watanabe & AZM

Syuri & Maika

Tam Nakano & Mina Shirakawa

Mayu Iwatani & Rin Kadokura

Starlight Kid & Ruaka

Lady C & Waka Tsukiyama