Hot News: Ronda Rousey zadebiutowała w Ring of Honor

Wielokrotna mistrzyni kobiet WWE, czyli Ronda Rousey pojawiła się na zapleczu podczas Collision oraz Rampage, czyli dwóch tygodniówek emitowanych przez federację All Elite Wrestling.

Wczoraj pojawiły się spekulacje dotyczące przyszłości byłej mistrzyni kobiet UFC, która kilka dni temu wystąpiła na gali Wrestling REVOLVER: UNREAL, gdzie w drużynie z Mariną Shafir rywalizowała z Atheną oraz Billie Starkz.

The Baddest Woman on the Planet zadebiutowała w federacji Ring of Honor jako tag team partnerka Mariny Shafir. Byłe zawodniczki MMA zmierzyły się z Atheną oraz Billie Starkz, czyli otrzymaliśmy taki sam pojedynek w Los Angeles, jak i na evencie Wrestling REVOLVER: UNREAL. Pojedynek ten zostanie wyemitowany podczas przyszłotygodniowego odcinka ROH TV.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl