Kazuchika Okada podpisze kontrakt z WWE? – Trwają negocjacje

Na przestrzeni lat w federacji WWE pojawiło się wielu niezwykle utalentowanych wrestlerów, ale nie każdy był w stanie się przebić do głównego rosteru.

Na ten moment wiemy, że Kazuchika Okada nie podpisał jeszcze kontraktu z federacją WWE, ale pomiędzy obiema stronami prowadzone są rozmowy.

WWE wznowiło zainteresowanie Kazuchiką Okadą. Ten ruch ma być siłą napędową (pushem) dla Shinsuke Nakamury – podaje PWInsider.com.

Jedna z osób pracujących w WWE poinformowała, że jednym z powodów pushu jaki w ostatnim czasie otrzymał Nakamura jest chęć pokazania Okadzie, że obecna władza w WWE nie będzie traktować wrestlerów z Japonii jako „stereotypical children-like role”.

RingsideNews skontaktowało się z przedstawicielem federacji WWE, który potwierdził, że Kazuchika Okada kontaktował się z urzędnikami tejże firmy.

Skontaktował się z nami, ponieważ chciał wiedzieć, czy WWE jest zainteresowane jego osobą. Odbyło się spotkanie, na którym wymieniono kilka nazwisk, więc Okada był jednym z wielu. Mimo wszystko jego osoba przewija się w firmie, więc zainteresowanie usługami wspomnianego zawodnika jest bardzo duże.

Kazuchika Okada po raz ostatnim w ringu widziany był wczoraj na wydarzeniu NJPW New Japan Road 2023 – Tag 8 organizowanym w Japonii. NEVER Openweight Six Man Tag Team Title: CHAOS (Kazuchika Okada & Tomohiro Ishii) & Hiroshi Tanahashi (c) pokonali Rena Naritę, Ryusukiego Taguchiego oraz Tomoakiego Honmę.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl